КРУПНЕЙШАЯ ВЫСТАВКА ЭЛЕКТРОНИКИ В УКРАИНЕ
Пресс-центр

CEE 2016: стенд Dell

Кожного року відвідувачі стенду компанії Dell очікують побачити різноманітні передові новинки. На CEE 2016 стенд бренду був наповнений представниками усього асортименту продукції.

Далее

CEE 2016: стенд HP

Техніка виробництва HP вже давно стала синонімом надійності та високої якості. І цього року компанія представила нові очікувані і незвичайні продукти власного виробництва.

Далее

CEE 2016: стенд eSTAR

Цього року на CEE 2016 присутні нові та поки ще не відомі в Україні бренди. Молода литовська компанія eSTAR вперше з’явилась в нашій країні тільки цього літа, тому до її стенду на виставці відвідувачі виявляли особливий інтерес.

Далее

CEE 2016: стенд ASUS

В рамках CEE 2016 компанія ASUS представила два великі стенди: на одному демонструються смартфони, ноутбуки та планшети, а на іншому – комплектуючі до ПК та геймерські пристрої.

Далее

CEE 2016: стенд Nikon

Біля стенду Nikon можна побачити професіоналів і новачків, які тільки планують займатися фотографією. Та на радість усім зацікавленим користувачам компанія презентувала новинки для початкового, середнього і високого рівня.

Далее

CEE 2016: стенд Ninebot by Segway

Стенд компанії Ninebot by Segway – це не що інше як доріжка для катання. Компанія не прогадала, обравши такий формат презентації своїх транспортних засобів, про що свідчить неабияка черга біля стенду.

Далее
Контакты

ВЦ «КиевЭкспоПлаза»,
Украина, г. Киев,
ул. Салютная, 2-Б, павильон 2, 3

Время работы:
с 10:00 до 19:00
e-mail: cee@erc.ua