МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

2E на СEE2016

2E

http://twoetech.com

2E – новий бренд у світі комп’ютерної периферії та аксесуарів. Якісний, цікавий та яскравий, а на додачу ще й доступний — це все про 2Е. Асортимент нового бренда сформовано досить широкий: мишки, клавіатури, сумки та рюкзаки, захисне скло для смартфонів та кабелі. І це лише початок.

Цікаве на стенді 2E

На стенді компанії 2E буде представлено широкий асортимент аксесуарів: захисне скло, кабелі, сумки, комп’ютерні миші так клавіатури. Особливу увагу варто буде звернути на ігрову серію Арес.

На стенді можна буде не лише побачити нові моделі, а і випробувати їх у іграх. Окрім цього ви зможете познайомитись з новими серіями клавіатур і мишей для офісу і дому. Комп’ютерна периферія та аксесуари нового бренда 2Е вирізняються вишуканим дизайном, тож одразу привернуть до себе увагу.

Захисне скло виготовлено з найякісніших матеріалів провідних японських виробників Asahi та NSG, має надзвичайну міцність 9H, а олеофобне покриття суттєво зменшить кількість відбитків на екрані смартфону. Для більшості моделей смартфонів Apple, Samsung, Huawei, Meizu та Xiaomi захисне скло вже доступно для замовлення 

Сумки та рюкзаки від 2Е  зручні, виготовлені з перевірених  та міцних матеріалів таких як нейлон жакард (Nylon Jacquard), балістик нейлон (ballistic nylon), поліестер 600 den, та інших. Але зручність має виглядати вишукано, і мати гарний вигляд та бути витривалаю та надійною. Саме такими якостями як простота, зручність, гарні матеріали та витривалість наділені  сумки та рюкзаки від бренду 2Е.

Новинки бренду 2Е

Клавіатури 2Е Ares KG108 та 2Е Ares KG109 мають традиційну для 2Е пріоритетну українську розкладку, хоча більшість ігрових моделей інших виробників  не обладнані українськими літерами взагалі.

Обидва пристрої мають надійну конструкцію та приємний на дотик пластик soft touch. Клавіші Win Lock убезпечать гравця від випадкового згортання гри. Яскравість підсвічування клавіш можна налаштувати, а в клавіатурі 2E KG109 — ще й обрати один з трьох кольорів підсвічування.

Захисне скло для Samsung Galaxy Note7, S7 та S7 Edge завдяки своїх вигнутій формі захищає повністю весь екран не зважаючи на вишукані лінії вигинів дисплея. 

Просунуті як з зовні так і в середині, з серйозним захистом  для гаджетів  рюкзак 
2E-BPN416BK  та сумка 2E-CBN416BK.  Вишукана та лаконічна сумка 2E-CBN216BR,   та  молодіжний рюкзак  в 3-х кольорах  2E-BPN316BK (BU/BR).

 

Надійні кабелі за привабливою ціною. Кабелі 2E гарантують надійність роботи завдяки високоякісним дротам, виробленим з безкисневої міді. Гарантовано пропускають струм силою 2.1А, заряджають та передають дані одночасно 

Яскраві, надійні і доступні ігрові миші 2Е – чудове рішення для геймера. MG301 – надійне рішення з оригінальним підсвічуванням. Старша модель – MG303 має ергономічну форму –рука не буде втомлюватися навіть після дуже тривалої гри. 4 режими DPI (800-1200-1600-2400) допоможуть досягти максимального контролю над грою. Мишка підсвічується сімома кольорами і витримає більше 5 мільйонів натискань!

MF203 –чудовий вибір для офісу і дому. Повнорозмірні бездротові мишки з можливістю  зміни dpi  в діапазонах 800 -1200-1600. Завдяки рельєфній поверхні мишку зручно тримати в руці, з метою економії заряду батарейок мишка переходить в сплячий режим, якщо не використовується деякий час. 

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му