МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

Alcatel-Lucent Enterprise на CEE2016

Alcatel Lucent

enterprise.alcatel-lucent.com

Продукція та рішення компанії АЛЕ призначені для побудови нової або трансформації існуючої комунікаційної системи у середовище, яке відповідає вимогам сучасного бізнесу та максимально автоматично підлаштовується до потреб користувачів та працюючих мережевих додатків. Рішення гнучко адаптуються до потреб різних категорій користувачів, починаючи від невеликого офісу та закінчуючи великими промисловими підприємствами.

Цікаве на стенді Alcatel-Lucent Enterprise

На стенді компанії Aalcatel-Lucent Enterprise  буде представлений спектр комунікаційних рішень для мобільних корпоративних користувачів, які дозволяють будувати різні за технологіями та моделями використання комунікаційни системи, та якідозволяють будувати хмарні, локальні та гибридні системи корпоративного звязку
        
Спеціалісти компанії розкажуть про спектр мережевого обладнання, на базі якого будується мережеве оточення інформаційних систем, що автоматично пристосовується до працюючих у мережі додатків, які надають в онлайні інформацію про рівень якості надання мережевих послуг та допомагають спеціалістам ефективним чином модернізовувати існучі та нові мережеві інфраструктури.

Новинки бренду Alcatel-Lucent Enterprise

Комутатори серії OS6865, які працюють за екстремальних зовнішніх умов, забезпечують електроживленная мережевих пристроїв за технрологією PoE з потужністю до 75Вт та не потребують обслуговування.

Нова хмарна система надання корпоративних сервісів за «фреміум» бізнес-моделлю Rainbow, яка безкоштовна для користувачів з базовими функціями та преміальні функції у яких надаються за підпискою.

Побудова систем звязку для невеликих готелів з повною інтеграцією з ПЗ керування готельними сервісами

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му