МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

APC by Schneider Electric на CEE2016

APC

www.apc.com/ua/uk/

Майже сорок років техніка АРС by Schneider Electric править за взірець надійності засобів живлення та складників фізичної інформаційно-технічної (ІТ) інфраструктури. Ім’я нашої фірми відоме всім фахівцям з ІТ у великих і малих компаніях, великій спільноті торговельних партнерів. 

Інновації, що ними повниться наша історія, вивели нашу продукцію на чільне місце у галузях інфраструктури, засобів керування й безпеки даних, і тепер вона забезпечує захист у численних організаціях усього світу. 

14 лютого 2007 р. компанія APC увійшла до складу Schneider Electric - світового експерта з енергоменеджменту і автоматизації. Результатом стало створення підрозділу живлення й охолодження відповідальних систем, куди зараз входять системи на основі ДБЖ марок APC та MGE.

160 000 працівників компанії Schneider Electric, прибуток якої за 2015 фінансовий рік склав 26,6 мільярдів євро, працюють в більш ніж 100 країнах світу, допомагаючи клієнтам керувати енергією і процесами безпечним, надійним, ефективним та екологічним способом.  
Технології, програми та послуги Schneider Electric дозволяють нашим клієнтам покращувати управління та підвищувати ступінь автоматизації своєї діяльності: від найпростіших вимикачів до складних промислових систем. Наші з'єднані технології змінюють галузі промисловості, трансформують міста та збагачують людські життя. 
В Schneider Electric, ми це зовемо Life Is On.

Цікаве на стенді APC by Schneider Electric

На стенді компанії буде представлено обладнання для централізованої системи моніторингу та фізичної інфраструктури мікро-ЦОДа зокрема і в рамках концепції «Розумне місто».

Новинки бренду APC by Schneider Electric

В 2016 році Schneider Electric представив лінійку кондиціонерів InRow DX нового покоління, які забезпечують найкращу економію енергії в галузі, мають розширені елементи керування і новий інтерфейс користувача. Забезпечуючи охолодження ІТ обладнання високої енергетичної щільності кондиціонери InRow DX характеризуються зниженим електроспоживанням, найбільш ефективним в своєму класі. Серед основних нововведень варто відзначити нові високоефективні спіральні компресори. Конструкція InRow DX нового покоління з вентиляторами, що мають змінну частоту обертання (ЕС двигун), знижує електроспоживання під час періодів охолодження з неповним навантаженням. Слід також нагадати про  нові можливості контролю над охолодженням і технологію активного управління потоком Active Flow Control.

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му