МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

Apple на CEE2016

Apple

www.erc.ua/apple

Компанія ERC — авторизований дистиб’ютор техніки Apple та Beats в Україні. В рамках статусу Apple Value Added Distributor (VAD) компанія відповідає за авторизацію та розбудову партнерського каналу згідно з програмою авторизації Apple, єдиної для всієї Європи, а також розвиток ринків професійного, споживчого, освітнього та корпоративного сегментів. Компанія ERC здійснює свою комерційну діяльність через бізнес-партнерів — роздрібні оптові, консалтингові компанії та мережеві інтегратори.

Цікаве на стенді Apple ERC

На виставці CEE-2016 буде представлений повний модельний ряд ноутбуків, комп’ютерів Мас, планшетів iPad, плеєрів iPod та навушників Beats.

У відвідувачів стенду буде можливість власноруч протестувати останню новинку серед планшетів Apple — iPad Pro. Не забудьте скористатися новим аксесуаром Apple Pencil на великому 12,7-дюймовому екрані iPad Pro, щоб відчути себе справжнім художником. Додайте сюди неймовірно тонку клавіатуру Smart Keyboard і переконайтеся, що це не просто планшет, iPad Pro — це більше, ніж комп’ютер.

Серед інших особливостей стенду, зверніть увагу на різноманіття кольорів навушників Beats. Налаштуйтеся на приємні емоції від народжених для справжнього звуку навушників Beats EP, які будуть вперше продемонстровані в Україні саме на виставці CEE-2016.

Новинки бренду Apple ERC

iPad Pro —  MM1A2RK/A — чудово справляється із завданнями комп’ютера і навіть з багатьма іншими завданнями, які складні навіть для комп’ютера. Відтепер у двох варіантах: класичному 9,7 дюйма та великому 12,7 дюйма. Зверніть увагу на новий колір «рожеве золото», доступний тільки для iPad Pro 9,7 дюйма.

Smart Keyboard —  MNKT2RS/A — нарешті, надзвичайно тонка клавіатура Apple доступна і з кириличною розкладкою. Ця портативна повнорозмірна клавіатура підключається до iPad Pro через абсолютно новий інтерфейс Smart Connector. Обов’язково спробуйте як легко після роботи на iPad перетворити клавіатуру на легку та елегантну обкладинку.

Beats EP —  ML9C2ZM/A — остання новинка серед навушників Beats by Dr. Dre, представлена лише у вересні цього року в день презентації нового iPhone 7. Beats EP — ідеальне знайомство з Beats для всіх, хто любить музику та прагне чути дійсно збалансований звук, тобто такий, яким він був задуманий.

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му