МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

Beko на CEE2016

Beko

www.beko.ua

Beko - перший турецький бренд побутової техніки, представлений на зарубіжних ринках. На сьогодні він є вибором №1 для більш ніж 440 мільйонів споживачів у більш ніж 100 країнах по всьому світу та №2 за величиною брендом побутової техніки у Європі!  Власні виробничі потужності Beko розташовані в Туреччині, Румунії та Росії.

Цікаве на стенді Beko

Компанія Beko активно впроваджує в повсякденне життя передові високотехнічні та енергозберігаючі технології. Серед останніх розробок, які знайшли втілення у побутовій техніці наступні інновації:

Інверторний мотор ProSmart™. Технологія забезпечує неймовірну ефективність - мотор до 60% більш енергозберігаючий ніж А+++, а майже повна відсутність внутрішнього тертя дозволила не тільки значно зменшити рівень шуму а й збільшити строк служби в 3 рази! Гарантія на інверторний мотор – 10 років!

Інноваційні програми прання, такі як: «Гігієна 20°» - бездоганне прання при низькій температурі забезпечує економію електроенергії до 70% а речі довго не втрачають свого зовнішнього вигляду; «Експрес-14» - програма для прання 2 кг. слабко забрудненої білизни за 14 хвилин.

Neofrost. Активна подвійна система охолодження в холодильному та морозильному обладнанні. Завдяки цій технології продукти охолоджуються в 2 рази швидше і зберігається в 2 рази більше вологості в порівнянні зі звичайною системою.

Aquaintense™ - надефективна технологія миття посуду, бездоганний результат досягається завдяки системі зрошувачів, шо обертаються на 180-360°.

Новинки бренду Beko

Ексклюзивна пральна машина Beko  LBU 58001 YW – найкраще співвідношення ціна/якість. Все що потрібно для невеликої сім’ї: 5 кг. завантаження/ 1000 обертів/15 програм прання/ LED індикація/ 2 роки повної гарантії! І все це за надзвичайно привабливою ціною!

Beko  WMY 71283 LMB2 –екстремально енергоефективна пральна машина з інверторним мотором ProSmart™. Надзвичайна економічність та функціонал за небувалою ціною!  

Beko  DIN 28322 – нова вбудована посудомийна машина на 13 комплектів посуду з інвертоним мотором та сенсорною мийкою. Надзвичайна функціональність: Aquastop, «промінь на підлозі», LCD дисплей, 8 програм, 6 температурних режимів. 

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му