МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

Candy на CEE2016

Candy

www.candy.ua

Канді Гувер Україна  - успішно розвивається в галузі виробництва та постачань побутової техніки для дому. Зростання бренду тісно пов’язано з постійним пошуком інноваційних рішень, які виділяють ринкові тенденції та забезпечують суспільство великою і малою побутовою технікою протягом довгого періоду часу.

Компанія пропонує бізнес-партнерам широкий асортимент продуктів, конкурентоспроможні умови для бізнесу, чітке і швидке виконання замовлень, належний рівень підтримки та сервісу. Компанія відома на ринку під торговою маркою Candy з 1945 року.

Цікаве на стенді Candy

На стенді компанії Сandy буде представлений весь асортимент продукції сегменту побутових користувачів окремо стоячої та вбудованої техніки. Окремо просимо звернути увагу на нову лінійку пральних машин з технологією  NFC – вбудований NFC модуль стане вашим персональним асистентом та дозволить завантажувати до 40 різноманітних додатковиз програм прання.

Неодмінно запитайте персонал аби вони розповіли про лінійку вбудованої техніки з WiFi – техніка, що завжди на звязку з Вами, завдяки програмному додатку Simply-Fi .

Новинки бренду Candy

«Пральна машина CS4 1272D3/2» «31006974» - пральна машина з технологію NFC, яка дозволяє здійснювати безконтактний обмін даними між пристроями розташованими на невеликих відстанях. Серед основних характеристик є клас енергоспоживання А+++, віджим 1300 об./хв, завантаження сухої білизни при пранні 7 кг та при сушінні 9 кг, AquaStop і контроль піни. Рівень шуму при пранні 60 Дб, Відкладений старт до 24 год. Основними перевагами CS4 1272D3/2 – є безконтактна  SMART ДАГНОСТИКА  та  завантаження до 40 додаткових SMART ЦИКЛІВ прання.

«Духова шафа FXE825X WIFI» «33701385» - пристрій який стане Вашим незамінним помічником на кухні. Шафа має максимальний об`єм  78 літрів, клас енергоефективності А+, систему очищення - каталітичні панелі, телескопічні направляючі, 10 функцій приготування, Wi-fi

«Варильна поверхня CH642X» «33801011» - пристрій, який треба ввімкнути, та протестувати. Це вкрай скрутно буде зробити в магазинах, але тут є така можливість. Особливо цікавий тим, що маэ 9 ступенів нагріву,  4 конфорки, 6 ступенів безпеки, таймер і сенсорне управління.

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му