МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

Canon Ukraine на CEE2016

Canon

www.canon.ua

Компанія Canon - лідер у сфері роботи з зображенням, зокрема у розробці фотообладнання, принтерів, сканерів, факсів, проекторів, презенторів, калькуляторів та біноклів. Ми пропонуємо нашим партнерам широкий асортимент рішень для друку та ведення документації для малого, середнього бізнесу та великих корпорацій, найбільшу в Україні мережу сервісного обслуговування та постійну інформаційну підтримку.  

Цікаве на стенді Canon Ukraine

На стенді компанії Canon  буде представлений асортимент нових моделей фотокамер, об’єктивів, друкувальних пристроїв для малого бізнесу і домашньго використання. Усіх фото любителів зацікавить нова дзеркальна камера 5D Mark IV, яку чекали кілька років. Стенд друкувальної техніки також порадує своїіми цікавими новими моделями. На стенді буде можливість зробити неймовірне фото у спеціальній фотозоні, та за кілька хвилин отримати його роздруківку високої якості від Canon.

Неодмінно запитайте персонал аби вони показали вам біноклі, які поки маловідомі українським споживачам, проте вже завоювали своєю якістю весь світ. А якість зображення наших проекторів ви побачите на власні очі.

Вперше на стенді Canon ми представимо калькулятори, котрі відрізняються яскравим дизайном та безкомпрмісною якістю.

Новинки бренду Canon 

5D Mark IV – найочікуваніша модель фотоапарата. Камеру обов’язково треба потримати в руках та зробити кілька знімків.

Серія друкувальних пристроів Pixma G  - пристрої, які треба побачити, ввімкнути, та протестувати. Це вкрай скрутно буде зробити в магазинах, але тут є така можливість.

Проектор WEED WUX450ST- демонструють неймовірну якість зображення, навіть у світлому приміщенні. Переконайтеся в цьому на стенді Canon.

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му