МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

Chieftec на CEE2016

www.chieftec.eu

CHIEFTEC - світовий виробник першокласних корпусів ПК, блоків живлення та комп'ютерних комплектуючих.

З моменту свого заснування в жовтні 1994 року компанія Arena Electronic GmbH, яка представляє марку CHIEFTEC, входить в число провідних підприємств комп'ютерної індустрії. Постійні інноваційні розробки, а також інвестиції в сучасне виробниче обладнання з виготовлення десктопів, корпусів типу « вежа » і промислових корпусів підкреслюють прагнення до абсолютного лідерства. Численні нагороди минулих років підтверджують даний факт також щодо блоків живлення і комп'ютерної периферії.

«Все з одних рук, - основний принцип роботи Eddy Shih, керуючого компанією Arena Electronic GmbH, - від закупівлі компонентів до абсолютно автоматизованої технологічної лінії і зразкового контролю якості. Такий підхід гарантує нашим клієнтам незмінно високий рівень якості, який виражається в постійно зростаючих обсягах виробництва».

Цікаве на стенді Chieftec

На стенді компанії CHIEFTEC буде представлений широкий асортимент вже відомих та нещодавно анонсованих для українського ринку продуктів. А саме - блоки живлення (від найменших зовнішніх AC-DC, внутрішніх TFX, SFX до надпотужних модульних ATX 1250 Вт), корпуси та комп’ютерні аксесуари на будь-який смак. Також буде продемонстровано в дії оригінальну змінну 8-ми кольорову LED підсвітку найновішого геймерського корпусу GP-01B-OP.

А головною «родзинкою» на стенді буде можливість поспілкуватися особисто з Роджером Ока – директором з розвитку продажів бренду CHIEFTEC в Європі та отримати відповіді на всі питання, щодо продукції та планів компанії. Всіх відвідувачів стенду чекає невеличкий подарунок.

Новинки бренду Chieftec

Блок живлення CHIEFTEC iArena GPC-600S,12cm fan, a/PFC, 24+4+4 ,2xPeripheral, 6xSATA, 2xPCIe (GPC-600S)

Одна з найпопулярніших моделей оновленої серії iArena з гарантованим ККД 80% в будь-якому діапазоні навантажень. Постачається тільки в комплектації ОЕМ (без картонної коробки та кабелю живлення), однак має дуже привабливе співвідношення ціна/якість, яке вже оцінили багато дилерів даної продукції по всім регіонам України. На відміну від старої серії iArena GPA-***S8, окрім гарантованого більш високого ККД, вcі моделі iArena GPC-***S мають єдину потужну лінію +12В, що дає можливість уберегтися від перевантаження блоку по цій лінії і забезпечити більш стабільне живлення основних компонентів. Лінійка представлена потужностями 350…700Вт

Блок живлення CHIEFTEC RETAIL Eco GPE-700S, 12cm fan, a/PFC, 24+4+4, 2xPeripheral, 6xSATA,2xPCIe (GPE-700S)

Цього блоку вистачить для надійного і стабільного живлення майже будь-якої компьютерної системи. Вся серія ECO повністю пофарбована в чорний колір та представлена в оригинальному дизайні. Назва серії походить від високого ККД 85%, що дозволяє не тільки більше економити на рахунках за е/енергію, а й менше нагрівати навколишнє середовище. Лінійка представлена потужностями 400-700Вт, постачається в коробці з кольоровою поліграфією, на якій зазначені основні характеристики блоку. Кабель живлення в комплекті. Серія ECO призначена поступово замінити застарілу за характеристиками серію SMART GPS-***A8.

Блок питания CHIEFTEC OEM HPS-400NS,12cm fan, no PFC, 24+4, 2xPeripheral, 4xSATA, 1xPCIe (HPS-400NS)

Цей блок призначений, в першу чергу, для системних інтеграторів та являє собою найбюджетніше рішення для малоспоживаючих систем. Однак, не зважаючи на cвою скромну ціну, блок має єдину лінію +12В, виділений конектор 6pin для відеокарти та європейські сертифікати якості CE, CB, TUV, якими не можуть похвалитися інші бренди. Компанію цій моделі складають модель PPS-500S (представлена на ринку) та HPS-350NS (доступна під замовлення, за умови виконання мінімального об’єму для виробництва).

Корпус CHIEFTEC Gaming GP-01B, без БЖ, прозора бокова стінка, 2xUSB3.0, чорний (GP-01B-OP)

Найновіший та найсучасніший корпус для будь-якої ігрової системи. Його проектування відбувалося з урахуванням побажань користувачів та дилерів з усього світу. Корпус забезпечує прекрасну вентиляцію компонентів, має прозоре акрилове бокове вікно, контролер обертів вентиляторів (реобас),порти USB 3.0 на верхній частині для комфортного доступу та швидкісної передачі даних, підтримує відеокарти довжиною до 430мм та оснащений системою кабель-менеджменту. Головною прикрасою корпусу є змінна 8-ми кольорова 2-полосна LED підсвітка в районі портів I/O.

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му