МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

Digitus на CEE2016

Digitus Professional

www.assmann.com/en/

ASSMANN Electronic GmbH здійснює діяльність в області комп'ютерних аксесуарів і мережевих периферійних пристроїв для індивідуальних потреб клієнтів. Їх бренди ASSMANN і DIGITUS® Professional високо цінуються дистриб'юторами, роздрібними торговцями, системними інтеграторами та OEM-виробниками. Вони являють собою частину професійну частину бізнесу.

У споживчому бізнесі, ASSMANN добре відомий своїм брендом DIGITUS® для технічно орієнтованих ІТ-аксесуарів. З липня 2012 року споживчий бренд Ednet розширює спектр мультимедійних продуктів і комп'ютерних аксесуарів

Цікаве на стенді Digitus

На стенді компанії ASSMANN будуть представлені зразки обладняння для побудови структурованих кабельних мереж та різноманітні комп'ютерні та мультимедійні аксесуари.

Велика чпстина представленого обладнання – це зразкі компонетів мідних СКМ, дуже популярних на ринку продуктів за оптимальним співвідношенням ціна/якість – кабель, патч-корди, патч-панелі, тощо.

Особливу увагу рекомендуємо звернути на зразки обладнання для оптичних СКМ, популярність яких стрімко росте в останній час. ВО продукти Digitus являють собою оптимальне поєднання високотехнологічних рішень та конкурентної ціни.

Також цікаво буде ознайомитися зі зразками дуже зручних і багатофункціональних аксесуарів, які допоможуть ефективніше використовувати мобільну та комп'ютерну техніку для бізнесу та в повсякденному житті.

На стенді додатково можна отримати кваліфіковану консультацію з коректного вибору обладнання для рішення конкретної задачі.

Новинки бренду Digitus

 

Тестер мережевих кабелів RJ45 ACT-LCS-400 – мережевий кабельний тестер DIGITUS Преміум представляє собою оптимізований інструмент для випробування кабелів, який тестує призначення, парність, підключення та екранування. Він оснащений 2xRJ45 з'єднаннями, а також дістанційним блоком з підключенням 1xRJ45.

Патч-панель 19" 1U, 24 порта, 6 FTP  DN-91624S - екранована CAT 6 патч-панель від DIGITUS доступна у версії з 16-ти або 24 портами. Корпус виготовлений з 1,5 мм оцинкованої холоднокатаної сталі і тому ідеально підходить для 19" монтажу в стійку.

 

Оптична панель 19'' 1U, 24xLC duplex DN-96332/9 - повністю укомплектована патч-панель, кольорові пігтейли встановлені в сплайс касеті, адаптери з наконечником з цирконієвої кераміки в полімерному корпусі, корпус з 1,0 мм листової сталі, висувна конструкція.

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му