МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

Epson на CEE2016

Epson

www.epson.ua 

Компанія Epson – світовий лідер в галузі створення інноваційних продуктів для отримання зображень. Наша місія – робити життя користувачів у всьому світі яскравішим та більш насиченим, пропонуючи їм компактні, надійні, дружні по відношенню до навколишнього середовища технології, які реалізовані у найрізноманітніших пристроях. 

Сьогодні Epson - №1 на ринку струменевого, матричного друкуючуго та проекційного обладнання України (в грошовому вираженні  за інформацією за 2 кв. 2016 року незалежних аналітичних агенцій IDC Research, Future SourceConsulting, Info Source Ukraine). Детально на www.epson.ua

Цікаве на стенді Epson 

Компанія Epson представить найбільший модельний ряд економічних безкартриджних струменевих принтерів та багатофункціональних пристроїв серій «Фабрика друку Epson», «Epson WorkForce Pro RIPS»  та проекційного обладнання для домашнього користувача та бізнесу. Запрошуємо до консультації та демонстрації!

Новинки бренду Epson 

Інсталяційний лазерный проектор Epson EB-L1505U, код: V11H792140 – перший у світі лазерний 3LCD проектор з яскравістю 12 000 люменів та підтримкою роздільної здатності 4К буде включено! Насолодіться якістю зображення найновітного лазерного проектору, а також виберіть свій проектор з понад 80 сучасних моделей.

Серія «Фабрика друку Epson» -  перша на ринку та найбільша серія монохромних і кольорових струменевих принтерів та багатофункціональних пристроїв, що використовують вбудовані ємності для чорнил замість картриджів. Завдяки цьому, ви можете роздрукувати до 12 000 сторінок А4 з одного комплекту витратних матеріалів. Таким чином, стартового комплекту чорнил вам вистачить практично на 3 роки друку без дозаправки (при умові до 300 стр./міс).
        
В цьому році виповнюється 5 років успішних продажів серії «Фабрика друку Epson» на ринку України.

Серія «Epson WorkForce Pro RIPS» - пристрої безкартриджної серії призначені для великих об’ємів друку до 65 тис. сторінок (формату А3). Вся серія Epson WorkForce PRO RIPS володіє унікально низькою собівартістю друку та вартістю володіння! 
Перевірте високий рівень енергозбереження струменевого друку на принтері Epson WorkForce Pro RIPS  в порівнянні з іншими технологіями!  Запрошуємо до інтерактивної інсталяції на стенд Epson!

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му