МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

FIELDMANN на CEE2016

Fieldmann

www.fieldmann.ru

FIELDMANN  - чеська марка інструментів для дому та саду.  
Прагнення всього колективу фірми FIELDMANN – запропонувати замовникам продукти за прийнятними цінами. Якісне виконання наших виробів відповідає сучасним трендам та максимально дотримується всіх захисних та ергономічних параметрів.
Компанія відома на ринку під торговою маркою FIELDMANN з 2010 року. 

Цікаве на стенді FIELDMANN

На стенді FIELDMANN буде представлений асортимент продукції, який підкреслює її оригінальність та якісно вирізняє серед конкурентів. Просимо звернути увагу на характерну для марки кольорову комбінацію – вона надає інструментам грайливості та свіжості. Пристрої сконструйовані таким чином, щоб відповідати запитам вибагливого споживача. З ними максимально комфортно в саду, в домі та в майстерні.
        
Має зацікавити оригінальна пропозиція «Одна батарея для всіх» - вісім різноманітних інструментів можуть працювати від одного 18 V акумулятора. Варто придбати стартовий набір, що включає акумуляторний дриль, батарею 1.3 А/h та зарядний пристрій – потім, при необхідності, лише докуповувати інструменти без батареї. Таким чином ви заощаджуєте немалі кошти та маєте реальну економію для сімейного бюджету.
        
На стенді буде можливість ознайомитись з лінійкою бензинових інструментів – газонокосарок, тримерів, ланцюгових пилок.     
Неодмінно запитайте персонал аби вони розповіли вам про серію електричних та акумуляторних ножиць для живоплоту та догляду за кущами.
        
Зверніть увагу на різноманіття наборів інструментів на всі випадки – гайкові ключі, торцьові головки, біти, викрутки, сверла, плоскогубці та ін. В переважній більшості вони виконані із високоякісного хром-ванадієвого (Cr-V) сплаву.
        
Не пропустіть поза увагою широкий асортимент садових меблів та інвентарю – стільці, крісла та столи, лежаки, шафи та ящики.

Новинки бренду FIELDMANN

Дриль FDUV 50100-A – стартовий набір (акумуляторний дриль + батарея (18 V, 1.3 A/h) + зарядний пристрій). Інструмент особливо цікавий для людей, котрі не згодні переплачувати. Потрібен лобзик (FDUP 50401-0) – купуєте його без батареї - вона вже є в стартовому наборі. Додатково маєте можливість докупити перфоратор (FDUV 50201-0), циркулярну (FDUK 50301-0) або шабельну (FDUO 50501-0) пилку, кутову шліфмашину (FDUB 50601-0), багатофункціональний пристрій (FDUB 50701-0)  та ліхтарик (FDUL 50901-0). І на кожному інструменті будете заощаджувати!

Набори інструментів серії FDG… та FDS… - особливо надійні та багатофункціональні помічники в помешканні, гаражі та майстерні. Різноманітні насадки розширюють сферу їх застосування в рази. Практичні чемоданчики дозволять зберігати набори в порядку та чистоті.

Бензинові газонокосарки серії FZR… - потужні помічники з великими можливостями. Контроль висоти скошування, контроль швидкості, електричний старт, мульчування та ін. Деякі моделі обладнані відомими двигунами Briggs&Stratton.  

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му