МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

Fortinet на CEE2016

Fortinet

www.fortinet.com

Заснована у 2000 році у Каліфорніі, США, компанія Fortinet працює на ринку мережевої безпеки та пропонує рішення по комплексному захисту мережевої інфраструктури. Роблячи акцент на технологічності та передових розробках в галузі безпеки Fortinet пропонує рішення для захисту, як для невеликого офісу так і для корпоративних мереж з великою кількістю філій. Про технологічність та інноваційність рішень FORTINET свідчить, що Magic Quadrant визнав FORTINET лідером у Unified Threat Managemen, а у 2016 році Fortinet був визнаний як "Visionary" в для Wired and Wireless LAN Access Infrastructure, що свідчить про унікальний та диференційований підхід до ринку.

Цікаве на стенді Fortinet

На стенді Fortinet ви побачите рішення для захисту корпоративної мережі, та обладнання мережевої безпеки FORTINET. Буде розгорнуто новий Fortinet SIEM(Security Information and Event Management), він дозволяє в реальному часі аналізувати загрози в корпоративній мережі, які можуть надходити як з зовні так і з середини мережі. 

Розгорнута схема буде являти собою імітацію корпоративної мережі з центральним офісом та віддаленою філією які будуть з’єднані між собою по безпечному VPN тунелю. 
Зможете побачити рішення FortiToken для двохфакторної аутентифікації, яка дозволяє доступ до мережі лише власникам унікального FortiToken який генерую кодову комбінацію кожні 60 секунд.
Також в імітованій мережі буде розгорнуто рішення для захисту корпоративної пошти – FortMail. А за допомогою  FortiManager ви побачите як можна просто керувати всією мережею та міняти налаштування на всіх пристроях безпеки.

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му