МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

FSP на CEE2016

FSP

www.fsp-power.ru/category/pvinvertor

FSP - успішно розвивається в галузі виробництва та постачань компьютерних та серверних блоків живлення,  безперебійного та альтернативного електроживлення.

Компанія пропонує бізнес-партнерам широкий асортимент продуктів, конкурентоспроможні умови для бізнесу, чітке і швидке виконання замовлень, належний рівень підтримки та сервісу. Компанія FSP  на ринку з 1993 року, з 2003 року під власним брендом та входить до п‘ятірки кращих світових віробників продуктів живлення.

Цікаве на стенді FSP

На стенді компанії ERC Solar / FSP будуть представлені продукти автономного та безперебійного електроживлення сімейства «Xpert Solar» та «Xpert Solar Infini» з підтримкою генерації енергії від сонячних панелей. Продукти відповідають самим високим вимогам та стандартам якості.

Зверніть також увагу на те, що продукти «Xpert Solar» мають змогу паралельної роботи, що надає користувачам автономне джерело енергії з номінальною потужністю до 24 кВт в одно- або три-фазній конфігурації. Час автономії, потужність та тип конфігурації обирає користувач в дуже щироких рамках.

Новинки бренду FSP

«Інвертор FSP Xpert Solar 3000VA MPPT ADV, 48V» «Xpert_3K-48» - standalone рішення  для дому потужністю 2,4 кВт та вбудованим високоефективним контролером сонячних панелей типу МРРТ з потужністю до 3,0 кВт. Мабуть найкраще рішення автономного / безперебійного живлення для заміського будинку невеликої площі.

«Інвертор FSP Xpert Solar 5000VA MPPT, 48V» «Xpert_5K-48»  - standalone або в паралельній конфігурації від 4,0 до 24,0 кВт та вбудованим високоефективним контролером сонячних панелей типу МРРТ з потужністю до 3,0 кВт. Гнучке та потужне рішення автономного / безперебійного живлення для заміського будинку або виробничого майданчику.


«Інвертор FSP Xpert Solar 5000VA MPPT, 48V, AVR, RM» «XPERT_MPPT_5K-48_RM»  - standalone або в паралельній конфігурації від 4,0 до 24,0 кВт та вбудованим високоефективним контролером сонячних панелей типу МРРТ з потужністю до 3,0 кВт. Гнучке та потужне рішення автономного / безперебійного живлення для заміського будинку або виробничого майданчику, для роботи чутливих користувачів енергії реализована функція AVR

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му