МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

Fujifilm на CEE2016

Fujifilm

www.fujifilm-x.com.ua

Вже понад 80 років Fujifilm працює на ринку фото та займає лідируючі позиції серед компаній, що працюють у сфері створення зображень та фотографій. У фотокамерах Fujifilm використовуються передові технології та іноваційні рішення. Найбільш довершені фоткоамери Fujifilm – камери Х серії – здобули числені нагороди, такі як: «Photokina STAR», GOLD Award за версією DPReview та інші нагороди. Офіційним імпортером цифрових фотокамер Fujifilm в Україні з 2011 року є компанія ТОВ «Фуджіфілм Україна». 

Цікаве на стенді Fujifilm

На стенді компанії Fujifilm буде представлена лінійка камер Fujifilm X-серії та повний асортимент об’єктивів до них. Зокрема, будуть представлені нові камери Fujifilm X-Pro2 та Fujifilm X-T2. Усі камери та об’єктиви можна буде потестувати власноруч та отримати професійну консультацію від співробітників Fujifilm. 

Новинки бренду Fujifilm

Fujifilm X-Pro2
Новий сенсор 24 Мп X-Trans™* CMOS III та процесор X-Processor Pro
Новий вдосконалений гібридний видошукач
Новий механічний затвор 1/8000 сек
Новий режим імітації плівки ACROS
Нова зона фазового автофокусування 7x7

 

Fujifilm X-T2 – в компактному, легкому та міцному корпусі FUJIFILM X-T2 знайдеться все, що вам може знадобитися. Великий електроний видошукач із вискою роздільною здатністю, зручні диски керування, високошвидкісний автофокус, режими імітації фотоплівки з фірмовими кольорами плівок Fujifilm, неперевершена якість зображення та відеозйомка у форматі 4K, завдяки новітньому сенсору та процесору — це серія X, доведена до ідеалу.

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му