МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

Fujitsu на CEE2016

Fujitsu

www.fujitsu.com/ua/products/computing/peripheral/scanners/

Компанія Fujitsu, визнаний світовий лідер на ринку обробки документів, представляє сучасні рішення по скануванню документів для робочих груп, бізнес-підрозділів і цілих виробництв. Документ сканери Fujitsu забезпечують високу швидкість роботи і якість отриманих зображень, ефективну обробку паперових документів, а також просту інтеграцію і сумісність з додатками для обробки документів. Компанія працює на ринку документ-сканерів вже більше 25 років. Її річний обіг становить понад 1 мільярд доларів США. 

Цікаве на стенді Fujitsu

На стенді компанії Fujitsu буде представлений повністю оновлений асортимент документ сканерів, які розроблені для найрізноманітніших сфер застосування і середовищ оточення ПК. Сканери Fujitsu – тільки висока якість сканування документів. 
     
Відмінні ознаки, які властиві документ сканерам Fujitsu: 

  • сканування документів розміром від візитної картки до формата А3 (можливо сканування нестандартних документів довжиною до 5.5 метрів)
  • швидкості сканування від 8 до 270 стор. / хв.
  • оптимізація зображення при скануванні документів з неякісної печаткою або з кольоровим фоном

У Вас буде можливість власноруч протестувати всі моделі і можливості сканерів Fujitsu.

Новинки бренду Fujitsu

Сканер Fujitsu fi-7030» «PA03750-B001» - Це нове рішення з технологією високоякісного
сканування для миттєвого сканування документа. Забезпечує високу швидкість і гнучкість роботи будь яких завдань. Це повнофункціональне рішення, орієнтоване на користувачів, що працюють в офісах підприємств і державних адміністративних установ, які хочуть швидко оцифровувати паперові документи, класифікувати і перевіряти вміст і файли, а також використовувати їх в цільових системах і процесах.

«Сканер Fujitsu SP-30F» «PA03684-B501» - пристрій, який обов’язково треба побачити. Цікавий тим, що поточний сканер об`єднаний з планшетом. Таким чином, користувач має можливість сканувати «сшиті» та «розшиті» документи одночасно із збереженням в один файл.

«Сканер Fujitsu SP-1120» «PA03708-B001» - Сканери SP Series розроблені спеціально для створення простої але ефективної платформи управління переведенням паперової документації в електронний вигляд для всіх видів ділової активності. За допомогою ABBYY FineReader (входить у комплект) паперові документи можна перетворювати в електронні файли з можливістю редагування та пошуку, що дозволить вам швидко знаходити необхідну інформацію в майбутньому.

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му