МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

Genius на CEE2016

Genius

www.genius.com

Genius — основна торговельна марка тайванської корпорації KYE Systems, виробника комп'ютерної периферії. Заснована у 1983 році. Штаб-квартира знаходиться у місті Тайбей, Тайвань. Має офіційні представництва в США, Великобританії, Німеччині і Китаї (Гонконг). Нараховує понад 5 тис. співробітників по всьому світу. Під маркою Genius корпорація KYE Systems випускає Графічні планшети, ігрові маніпулятори, клавіатури, комп'ютерні миші, навушники і гарнітури, акустичні системи для персональних комп'ютерів, веб-камери.

Цікаве на стенді Genius

На стенді компанії Genius буде представлений весь асортимент продукції. Особливу увагу просиму звернути на яскраву серію NX-7010. Мишки мають унікальні кольори чим істотно відрізняються від стандартних чорних і білих маніпуляторів. Також цікавим відкриттям для багатьох стане лінійка NX-7015 з м’яким софт тач покриттям і можливістю працювати майже на будь-якій поверхні. Геймерів обов’язково зацікавлять моделі клавіатур серії Scorpion. Якісний пластик, підсвічування клавіш і невисока ціна будуть безумовною перевагою. Ігрові поверхні GX-Speed та GX-Control разом з мишками GX200 та GX300 утворять ідеальну комбінацію як для ігор, так і повсякденної роботи. На стенді буде можливість протестувати мишки, клавіатури і колонки. Призи чекають на тих, хто покаже найкращий результат зі швидкісного друку та реакцію у динамічних іграх. Варто також звернути увагу на Bluetooth колонки SP-906BT – висока якість звуку, софт тач пластик і можливість обрати з п’яти кольорів. 

Новинки бренду Genius

Genius Scorpion K220 – доступна ігрова клавіатура з підсвічуванням клавіш і надійною конструкцією.

Genius SP-906BT – якісний звук так компактні розміри. Чудова колонка для відпочинку у веселій компанії.

Миши Genius NX-7010  - надійна конструкція, яскараві і унікальні кольори. Чудовий вибір, що підкреслить вашу індивідуальність.

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му