МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

GIGABYTE Technology Co., LTD на CEE2016

Gigabyte

www.gigabyte.ua

Компанія GIGABYTE була заснована у 1986 році і, з тих пір, займає лідируючі позиції на ринку інноваційних ІТ-технологій. Запорукою успіху компанії є використання новітніх технологій і дотримання суворих стандартів якості. Своєчасно реагуючи на запити ринку, компанія GIGABYTE в даний час пропонує в асортименті материнські та графічні плати, периферійні пристрої для ПК, настільні комп'ютери (включаючи вироби All-In-One), ноутбуки, планшетні комп'ютери, мережеве обладнання, сервери та мобільні телефони. Широкий спектр продукції GIGABYTE повністю відповідає бажанням і потребам кожного користувача і кожної компанії. 

Цікаве на стенді GIGABYTE Technology Co., LTD

Відзначаючи в цьому році свій 30-річний ювілей, компанія GIGABYTE надасть всім бажаючим можливість не тільки ознайомитись із унікальними новинками, розробленими спеціально для шанувальників комп'ютерних ігор, але й оцінити на практиці потенціал більшості продуктів. Для зручності відвідувачів експозиція GIGABYTE представлена кількома тематичними зонами, кожна з яких, безсумнівно, приверне свою цільову аудиторію.

До уваги відвідувачів пропонується широкий спектр материнських плат для всіх сегментів ринку, в тому числі вироби сімейства G1 Gaming та унікальні мініатюрні ПК GIGABYTE BRIX, зокрема, діючий зразок ігрової станції BRIX Ultra HD.
Ігрова зона буде представлена сучасними ПК на базі процесорів Intel® Core ™ 6-покоління, укомплектовані графічними платами, які здатні відтворити весь спектр візуальних ефектів, характерних для сучасних 3D-ігор.

Втамувати інформаційний голод щодо всього, що пов'язано з Virtual Reality, покликана VR-зона. Розбудити в собі автогонщика і пройти тест-драйв на кращих трасах світу відвідувачам експозиції GIGABYTE допоможе симулятор від компанії Feel-VR. Варто зазначити, що потужна ігрова станція, яка обслуговує VR-додаток, виконана на базі флагманської материнської плати GIGABYTE і зібрана в в оригінальному відкритому шасі.

Компанія GIGABYTE пропонує своїм клієнтам продукти найвищої якості, багато з яких вже стали бестселерами і завоювали заслужене визнання серед шанувальників комп'ютерних ігор в усьому світі. Приходьте на наш стенд і переконайтеся в цьому самі!

 

Новинки бренду GIGABYTE Technology Co., LTD

Міні-ПК BRIX Gaming UHD  «GB-BNi7HG4-950»  - компактний дизайн пристрою дозволяє розмістити його у будь-якому зручному місці, вигідно відрізняє висока швидкість обчислень в додатках і здатність відтворювати приголомшливі візуальні ефекти в іграх. Сума всіх якостей дає можливість власникам GIGABYTE BRIX Gaming UHD набути безцінний ігровий досвід.

Материнська плата GIGABYTE «GA-Z170X-Ultra Gaming» - безкомпромісний інструмент для розгону процесора та створення ігрової системи з декількома фірмовими особливостями і очевидними перевагами перед продуктами даного класу від інших компаній: такими нововведеннями, як три порти SATA Express, два Ultra M.2 із можливістю роботи в режимах RAID, високоякісний звук Creative SoundCore 3D, підтримка високошвидкісного інтерфейсу Thunderbolt 3, підсвічування задньої панелі, покриття золотом контактів процесорного роз'єму і посилені PCI -E слоти. Не поступається і в плані оснащеності «ігровими» мережевими інтерфейсами, швидкими USB 3.1, всілякими оверклокерскими фішками, включаючи точки для вимірювання тиску, а також кінцевої продуктивністю при розгоні.

Відеокарта GV-N1070XTREME-8GD - потужний графічний прискорювач GeForce GTX 1070 Xtreme Gaming для ігрових настільних комп'ютерів і систем віртуальної реальності (VR) . Відеокарта оснащена системою охолодження WindForce Stack. Вона містить радіатор, композитні теплові трубки та три вентилятора діаметром 100 мм із особливим дизайном лопастей. Відеокарта наділена RGB-підсвічуванням із підтримкою ефектів і можливістю вибору з 16,8 млн відтінків і повністю готова до VR із портами DVI і HDMI, та трьома DisplayPort.

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му