МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

Gigaset Communications GmbH на CEE2016

Gigaset

www.gigaset.com 

Gigaset – лідер серед телекомунікаційних брендів в Європі* та другий кращий бренд у світі у виробництві DECT*. Будучи рушійною силою в постійній обєднаній DECT-індустріі, Gigaset має кращі показники розвитку, ніж ринок в цілому. Gigaset має намір продовжувати поширення стратегії високого класу для продуктів DECT з використанням операційної системи Android, відео- та інтернет-телефонії з метою надавати клієнтам зв'язок в найкращій якості Gigaset. 

Цікаве на стенді Gigaset Communications GmbH

Gigaset запрошує відвідувачів звернути увагу на технології зв’язку, які використовуються при побудові розумних будинків та бізнес-середовища.  За допомогою Gigaset G-Tag, рішення, що базується на основі Bluetooth, для відстеження місця розташування обєктів, та дизайнерського бездротового телефону Gigaset CL540 Gigaset демонструє провідну роль в телекомунікаційній галузі. Як відповідь на вимоги до гнучкісті, оптимізації витрат та надійності, Gigaset представляє Gigaset N720IP PRO,  масштабовану бездротову систему зв’язку для професійного використання. Якість «Зроблено в Німеччині» - є обіцянкою та головною метою Gigaset – задовольнити потреби клієнтів, тож запрошуємо до зустрічі на стенді.

Новинки бренду Gigaset Communications GmbH

Gigaset G-tag: один пристрій для всього - новий інноваційний продукт Gigaset. G-tag виконує пошук об'єктів, відстежує їх переміщення і місцерозташування. Він стежить за цінностями і захищає їх від крадіжки за допомогою функції «Сигналізація». G-tag знаходиться під управлінням безкоштовного додатку Gigaset G-tag, який є простим в установці та експлуатації.

Gigaset CL540 (Dune): має надзвичайний ергономічний дизайн: телефон ідеально лежить у руці, вигин слухавки точно повторює природні контури долоні, до того ж Ви оцінитне м’яке soft-touch покриття елементів задньої панелі. Зачаровуюча краса піщаних дюн знайшна відображення в дизайні Gigaset Dune (CL540): елегантні вигини, що повторюють природні контури пустелі, натуральні, м’які кольори з перлинно-білою обробкою, а клавіатура з підсвіткою робить цей вишуканий телефон простим у використанні.

Gigaset N720IP PRO: ідеально підходить для зростаючих організацій або для покриття великих будівель. Кожна система Gigaset N720IP PRO може підтримувати до 100 DECT-телефонів, 30 паралельних викликів і дозволяє легко підключити до 30 базових станцій для розширення зони охоплення і збільшення кількості користувачів.

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му