МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

Hitachi на CEE2016

Hitachi

Hitachi – заснована в 1910 році группа компаній яка включає в себе енергетичний бізнес, логістику, транспорт, будівництво, фінансові послуги, виробництво медичного устаткування, промислового обладнання та власне побутової техніки. Холодильне обладнання та пральні машини Hitachi це не тільки взірець японської якості, а й втілення останніх передових технологій та сучасного дизайну.

Цікаве на стенді Hitachi

На стенді компанії Ви зможете ознайомитись з широкою лінійкою інверторних холодильників Hitachi, серед яких будуть як популярні зразки з верхньою морозильною камерою, Side-by-Side, так і вишукані багатодверні моделі системи French Door.  Якість матеріалів, кольорова гамма та преміальний зовнішній вигляд не залишать байдужими навіть самих вибагливих користувачів.

Новинки бренду Hitachi

Холодильник Hitachi   – пристрій, який потрібно обов’язково бачити. Чотирьох дверний інверторний гігант зі скляним фасадом сірого кольору. Повний No Frost, система подвійної циркуляції повітря, LED підсвітка, сенсорне курування і ще багато іншого.

Пральна машина Hitachi BD-W90XWV – космічний зовнішній вигляд підтверджується неймовірним функціоналом: інверторний мотор, 9 кг. завантаження, 1400 обертів, величезний бак діаметром 510 мм., сенсорна система 3D прання, а 4-х камерні рідинні противаги та гідравлічні амортизатори майже повністю усувають різноманітну вібрацію.

Порохотяг Hitachi CVSC220V – не лише власник нагороди за кращий дизайн IF 2016, це творіння передової інженерної думки. Кожна деталь виконана в притаманній японцям манері, без жодного компромісу для якості: тільки найкраще, тільки для Вас!

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му