МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

Hoover на CEE2016

Hoover

www.hoover.ua

Канді Гувер Україна  - успішно розвивається в галузі виробництва та постачань побутової техніки для дому. Зростання бренду тісно пов’язано з постійним пошуком інноваційних рішень, які виділяють ринкові тенденції та забезпечують суспільство великою і малою побутовою технікою протягом довгого періоду часу.

Компанія пропонує бізнес-партнерам широкий асортимент продуктів, конкурентоспроможні умови для бізнесу, чітке і швидке виконання замовлень, належний рівень підтримки та сервісу. Компанія відома на ринку під торговою маркою Hoover з 1908 року.

Цікаве на стенді Hoover

На стенді компанії Hoover буде представлений асортимент продукції сегменту прибиральної техніки.    Незвичайними є декілька маловідомих продуктів, серед яких напівпрофесійний пароочисник та ручний пилосос з бактерицидною UF-лампою.На стенді буде можливість власноруч протестувати кілька іноваційних моделей вертикальних бездротових пилососів.

Неодмінно запитайте персонал аби вони показали вам продукцію, яка поки маловідома українським споживачам, проте змінить ефективність праці в рази: парова швабра CAD1700D 011.

Новинки бренду Hoover

«Вертикальний безпровідний пилосос ATV30RM 011» «39400223» - пристрій, який треба ввімкнути, та протестувати. Основні характеристики: LED підсвічування на щітці, до 60 хвилин автономної роботи, об`єм пилозбірника 1 л, легке спустошення без контакту з пилом, вертикальна автопарковка, система легкої маневреності (шарнір)

«Пароочисник SCD1600 011 » «39600118 » - пристрій особливо цікавий для людей, хто любить легке прибирання. Більше не потрібно використовувати під час прибирання миючих засобів та побітову хімію з напівпрофесійним очисником від Hoover. Особливості пристрою:  час подачі пари35 хв., максимальна потужність споживання:1600 Вт, обсяг резервуара для води: 1,5 л та аксесуари: насадка для тканин, подовжувальні трубка, насадка для миття вікон + для м'яких меблів, велика кругла щітка, металева щітка, скребок, мірний стаканчик, щільна насадка

«Безмішковий пилосос TSBE 2002 011» «39000980» - пристрій, який обов’язково потрібно  потримати в руках. Звернути увагу треба на об'єм пилозбірника 1,5 л., рівень шуму 85 Дб, миючийся НЕРА фільтр, максимальна потужність 2000 Вт, спустошення контейнера в «Один дотик», плавний запуск двигуна SOFT START

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му