МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

Hewlett Packard Enterprise на CEE2016

HP ENTERPRISE

www.hpe.com

Компанія Hewlett Packard Enterprise займається розробкою та впровадженням інноваційних рішень, вже більше ніж 75 років, що свідчить про найбільший досвід в різних технологічних галузях та виробництві. Глибока дослідницька діяльність компанії дозволяє замовникам бути впевненими в надійності, якості та продуктивності обладнання, рішень і послуг. Глобальні альянси з багатьма лідерами індустрії, допомагають партнерам забезпечувати комплексними рішеннями та оптимально покривати ними бізнес потреби замовника.

Цікаве на стенді Hewlett Packard Enterprise

На стенді компаніі Hewlett Packard Enterprise буде змога ознайомитись с останніми новинками серверів, систем збереження данних, мережевого обладнання та програмного забезпечення, які взмозі забезпечити покриття потреб різних замовників, від великої корпорації до середнього та малого бізнесу. Вас чекає безліч цікавих рішень які відкриють очі на нові перспективи росту вашого бізнесу. Обов’язноко поспілкуйтесь зі спеціалістами ERC, та запитайте про нові тенденції ринку, останні партнерські програми та переваги від співпраці з ERC та HPE.

Новинки бренду Hewlett Packard Enterprise

«IAP-325» «IAP-325-RW» - Двох діапазонна WiFi точка доступу стандарту ас Wave 2, підтрримує MU/MIMO та забезпечує швидкічсть до 2,1Гб/с.

«IAP-325» «IAP-325-RW» - Двох діапазонна WiFi точка доступу стандарту ас Wave 2, підтрримує MU/MIMO та забезпечує швидкічсть до 2,1Гб/с.

«MicroServer Gen8» «819185-421» - пристрій, який треба побачити, почути як тихо він працює, запитати про функціональні можливості, подумати та придбати. Підійде та впишеться в інтер’єр дому та офісу, він досить малий щоб його не помічати, але досить функціональний, щоб ним користуватись та отримати задоволення.

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му