МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

Huawei на CEE2016

Huawei

consumer.huawei.com/ua

Компанія Huawei – лідер у постачанні рішень в галузі інформаційно-комунікаційних технологій. Клієнтоорієнтованість, інноваційні досягнення та міцні партнерські зв'язки дають нам можливість створювати провідні рішення в області мереж, обладнання зв'язку, хмарних обчислень, а також у виробництві мобільної техніки й планшетів. Розробляючи конкурентоспроможні рішення й послуги, ми прагнемо створити максимальну цінність для операторів, підприємств зв'язку та споживачів нашої продукції.

Цікаве на стенді Huawei

На стенді компанії HUAWEI буде представлений асортимент продукці: уся продуктова лінійка планшетів та смартфонів, серед яких флагман Р9 з подвійною камерою створеною спільно з Leica; також будуть представлені розумні рішення для дому. На стенді буде можливість власноруч протестувати можливості флагманського смартфону Р9: буде окремий стенд з мініатюрними містами, з відтворенням сучасного ландшафту міст, включаючи дерева, стежки, будівлі, мости, автомобілі, людей, тощо. Також буде представлено розважальний стенд з пристроєм Virtual Reality (VR).

Новинки бренду Huawei

Новий легкий смартфон P9 lite оснащений ергономічними кнопками, а гармонічна металева окантовка корпуса робить зовнішній вигляд пристрою елегантним.

Витончений та красивий Huawei Nova. Ми створили чутливу конструкцію наступного рівня. Уявіть собі природу і сучасну архітектуру в поєднанні з кишеньковою формою. Усі кути дзеркальні.

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му