МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

Kenwood на CEE2016

Kenwood

http://www.kenwoodworld.com/uk-ua

Компанія «ДЕЛОНГІ Україна» працює на українському ринку з 2002 року і представляє De’Longhi Group, що об’єднує всесвітньовідомі бренди De’Longhi, Kenwood, Braun. На сьогоднішній день De’Longhi Group визнана абсолютним лідером в категоріях кухонних машин, кавомашин і кавоварок, ручних блендерів, масляних обігрівачів, портативних кондиціонерів. Завдяки своїй надійності, міцності, елегантному дизайну продукція високо цінується споживачами різних країн і культур світу. Постійне інвестування в науково-технічні дослідження призвело до отримання ряду технічних патентів і престижних міжнародних нагород за дизайн. Компанія досягла успіхів завдяки масштабній промисловій експертизі, прагненню постійного удосконалення, високій якості продукції, постійним інноваціям і шануванню національних традицій. Всі ці відмінні риси й переваги формують поняття “De’Longhi Group” на світовому ринку і дозволяють створювати продукцію, з якою домашній побут стає кращим.

Цікаве на стенді Kenwood

На стенді компанії «ДЕЛОНГІ Україна»  буде представлений весь асортимент продукції сегменту дрібної побутової техніки а саме, в категоріях кухонні машини, кавомашини, ручні блендери, парові гладильні системи.

Окремо просимо звернути увагу на кухонні машини серії Tutanium, блендер Braun MQ9, кавомашини серії Primadonna Elite, Dinamica, Braun Carestyle Pro 7

На стенді будуть проводитись майстер класи та дегустації.

Новинки бренду Kenwood

«Tutanium» «Chef Тitanium» - Сила для творчого злету Chef Тitanium впорається з усіма завданнями.Його потужний двигун з ремінною передачею витримає необхідні навантаження, дозволивши Вам сконцентруватися на творчій складовій приготування.

 

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му