МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

KIT на CEE2016

Kit:

kitproducts.co.uk

Заснована у 1994 році, компанія Kondor  є провідним виробником побутової електроніки в Великобританії, поставляючи широкий асортимент продукції більш ніж в 40 країнах. Найуспішніших бренди компанії -  KIT (зручні та корисні аксесуари для мобільних ґаджетів, які можна купити більш ніж  40 країнах світу) та Kitsound – аудіопродукція, що розроблена та протестована у Великобританії професіоналами своєї справи (акустичні системи та навушники мають яскравий дизайн та відмінну якість звуку, аби задовольнити будь-якого користувача.

Цікаве на стенді KIT

Під час івенту, споживачі зможуть ознайомитися з найкращими продуктами під торговими марками цього виробника: туристичні зарядні пристрої, автомобільні зарядні пристрої, кабелі USB C-типу, micro-USB, асортимент навушників з різним дивовижним дизайном.  

Новинки бренду KIT 

Буде представленний новий бренд Foxwood  - тонкі чохли, обкладинки для iPhone 6/7/7 Plus, виготовлені з натуральної шкіри, дерева. 

My Doodles brand – широкий асортимент аксесуарів для дітей, виконаних у барвистому та веселому дизайні захоплюючих та дружніх до дитячого ока персонажів. 

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му