МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

LDK на CEE2016

LDK

http://www.ldksolar.com/

LDK Solar Co., Ltd. є одним з провідних вертикально інтегрованих виробників фотоелектричних (PV) модулів. LDK Solar виробляє моно- і полікристалічного елементи та модулі, а також розробляє енергетичні проекти та рішення. LDK Solar має виробничі потужності в Xinyu, Nanchang та Suzhou.

Ціллю LDK Solar є стати провідним підприємством в PV промисловості з сучасними матеріалами та продуктами. У найближчі 5 років LDK трансформується з "підприємства PV технологій" в "Групу Нових Енергетичних Технологій". В майбутньому LDK повинен стати провідним підприємством новітньої енергетики світового класу з репутацією топ бренду, розвиненим R&D та високими можливостями промислового розвитку.

Цікаве на стенді LDK

Продукція компанії LDK буде представлена на тематичному стенді SOLAR, присвяченому комплексним рішенням для фотоелектричних станцій. На стенді цікаво буде ознайомитися з полікристалічними фотоелектричними модулями LDK255PAFW максимальною потужністю 255Вт.

Новинки бренду LDK

Фотоелектрична панель LDK255PAFW – полікристалічний фотоелектричний модуль LDK максимальною потужністю 255Вт. Модуль складається з 60-ти 6-дюймових сонячних елементів та має розміри 1636х986х35 мм (ВхШхГ) при вазі 18,5 кг. На сьогодняшній день він є оптимальним вибором для побудови приватних та промислових фотоелектричних станцій на його основі.

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му