МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

Legrand на CEE2016

Legrand

www.legrand.ua

Продукція Legrand застосовується і в житлових приміщеннях, так і в будівлях адміністративного сектора, і на промислових об'єктах. Концентрація на одному бізнесі – електротехніка – дозволили Legrand зайняти провідні позиції в багатьох країнах світу у відповідній галузі. Лідерство Legrand на ринку обумовлено високою культурою виробництва, а також великими інвестиціями в дослідження і розробки нових технологій і матеріалів. Legrand – це 19% світового ринку інсталяційного електрообладнання і 15% ринку кабель-каналів. 

Цікаве на стенді Legrand

На стенді компанії Legrand буде представлений широкий асортимент електроустановочних виробів . Окремо просимо звернути увагу нові серії Valena™ LIFE та Valena™ ALLURE. Valena™ Life/Allure – нове покоління інсталяційного електрообладнання від Legrand. Це новий дизайн, інноваційні технології, сучасний функціонал і генетично запрограмоване якість Legrand. Основа всього - механізм InMatic ™. InMatic ™ - абсолютно нова розробка Legrand, що вмістила в себе і багаторічний досвід інженерів компанії, і інноваційні ідеї щодо застосування сучасних технологій в електротехніці.

Новинки бренду Legrand

Нове покоління інсталяційного електрообладнання серії Valena™ LIFE та Valena™ ALLURE. Поставляються в блістерній упаковці, зручній для розміщення на вітринах, полицях і стендах в торгових точках.

«Датчики руху» - прості рішення з енергозбереження та економіі електроенергії. Вони ідеально підходять для місць загального користування (коридори, туалетні кімнати і т.д.). Встановіть датчики руху і забудьте про те, як включати і вимикати світло. Нові датчики руху від Legrand поставляються в блістерній упаковці, зручній для розміщення на вітринах, полицях і стендах в торгових точках.

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му