МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

Lenovo на CEE2016

Lenovo

www.lenovo.ua​

Lenovo - технологічна компанія, що входить до списку найбільших міжнародних компаній Fortune Global 500, і лідер у розробці і виробництві інноваційних технологічних рішень для дому та бізнесу. Lenovo - це надійні, високоякісні та безпечні продукти, серед яких ПК (включаючи бренди Think і Yoga), робочі станції, сервери, системи зберігання даних, а також сімейство мобільних продуктів, включаючи смартфони, в тому числі бренд Moto, планшети і додатки.

Цікаве на стенді Lenovo

На стенді компанії Lenovo будуть представлені найактуальніші планшети, фаблети, ноутбуки, моноблоки та ігрові десктопи. Радимо звернути увагу на оновлену серію багаторежимних ноутбуків Yoga та ігрові рішення. Для шанувальників ігрових десктопів компанія привезла ideacentre Y710 Cube. 

На стенді буде можливість на власні очі побачити новинки з міжнародної віставки електроніки IFA. 

Зверніть увагу на пристрій 2 в 1 Yoga Book який не має аналогів у світі з унікальною клавіатурою Halo Keyboard, яка може використовуватись задля вводу графічної інформації за допомогою стілуса Real Pen. Для точного та швидкого вводу графічної інформації використовується технологія електромагнітного резонансу (EMR) від компанії Wacom, що дозволяє розпізнавати до 2048 градацій натискання пера.

Цікавий мобільний пристрій PHAB2 Pro буде цікавий тим, кого цікавить формати використання технології віртуальної реальності та доповненої реальності. PHAB2 Pro має підтримку платформи Project Tangо. За допомогою додатка цей пристрій може скласти схему приміщень та організувати музейну екскурсію за допомогою засобів доповненої реальності. Використовуючи спеціальні додатки PHAB2 Pro, можна зробити необхідні заміри в приміщенні і візуалізувати задуманий інтер'єр, елементи декору і матеріали.

Всім хто ще не бачив и не тримав у руках легендарні ноутбуки Yoga, радимо звернути на оновлені моделі, які вирізняються інноваційним дизайном та високою продуктивністю. Шостий рік поспіль ці пристрої задають нові стандарти в сегменті багаторежимності. 

Новинки бренду Lenovo

Ігровий десктоп Lenovo Ideacentre Y710 Cube

Lenovo Ideacentre Y710 Cube сучасний ігровий ПК, який надасть продуктивність для будь-якої гри. Насолоджуйтесь швидкою роботою і чіткою графікою. А дизайн корпусу не залишить вас байдужим.

LenovoYoga Book

Комп'ютери LenovoYoga Book є компактними багаторежимні пристрою. Вони оснащені унікальною шарнірної конструкцією, що складається з 130 деталей і забезпечує поворот екрану на 360 градусів. Тим самим забезпечено роботу в режимах «ноутбук», «планшет», «презентація» і «консоль».

Yoga 900s

Надтонкий 12,5 дюймовий ультрабук з вражаючим часом автономної роботи. Використання карбону дозволило знизити вагу всього до 999 грам, а товщина становить 12,8 мм. Сенсорний екран IPS з роздільною здатністю QHD (2560 x 1440) підтримуємо роботу з цифровим стилусом. Підтримка 2048 рівнів чутливості забезпечують бездоганну якість введення тексту.

Phab 2 Pro

Лінійка PHAB2 – фаблети діагоналлю 6,4 дюйма з підтримкою технології доповненої реальності, а також іншими функціями, багато з яких зустрічаються лише в моделях більш високої цінової категорії. Так, наприклад, камера пристрою здатна працювати в режимі доповненої реальності, що дозволяє створювати незвичайні фотографії і відеоролики з накладенням AR-ефектів, таких як віртуальний фон або анімаційні елементи.

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му