МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

Nikon на CEE2016

Nikon

www.nikon.ua

Корпорація Nikon — японська компанія, що спеціалізується на виробництві оптики, оптичних приладів та електронних пристроїв для обробки зображень. Продукція компанії, а це фотокамери, біноклі, мікроскопи, вимірювальне обладнання користується великим попитом у всьому світі.
Дзеркальні цифрові фотокамери та оптика виробництва Nikon є дуже популярними серед професійних фотографів.

Цікаве на стенді Nikon

На стенді Nikon буде вперше публічно продемонстровано нещодавно анонсовану фотокамеру Nikon D3400. Ви зможете ознайомитися з цією дзеркальною фотокамерою зі змінною оптикою початкового рівня, яка дає змогу з легкістю ділитися зображеннями просто на ходу. Відвідувачі стенда Nikon також зможуть випробувати нові професійні дзеркальні фотокамери зі змінною оптикою, зокрема флагманську модель Nikon D5 формату FX і її зменшену версію Nikon D500.
Також, ви зможете наочно ознайомитися з цілою низкою об’єктивів NIKKOR і компактних фотокамер COOLPIX. 

Крім того, професійні фотографи, які співпрацюють із Nikon, розповідатимуть відвідувачам про секрети створення вражаючих знімків.
Також на відвідувачів стенду Nikon чекають розіграш фотокамери, конкурси з подарунками, фотографії та емоції на згадку.

 

Новинки бренду Nikon

Nikon D5  - з фотокамерою D5, оснащеною 153-точковою системою АФ, ви зможете знімати будь-які сюжети: від динамічних перегонів до світських заходів. Ця фотокамера дає змогу зняти до 200 зображень у форматі NEF (RAW) в одній серії зйомки.

Nikon D500 - Зменшена версія серії D5, ця модель забезпечує надзвичайні потужність і точність. Фотокамера D500 зі 153-точковою системою АФ може знімати зі швидкістю до 10 кадр./с й оснащена функцією записування відео високої роздільної здатності у форматі 4K/UHD.

Nikon D3400 - Фотокамера D3400 дає змогу отримувати якісні знімки й миттєво ділитися ними. Датчик 24,2 Мп забезпечує високу якість зйомки за тьмяного освітлення, а технологія SnapBridge автоматично синхронізує знімки з вашим смарт-пристроєм, тож ви можете ділитися ними миттєвого.

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му