МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

Ninebot by Segway на CEE2016

Ninebot

www.segway.com

Компанія Ninebot є приватною компанією зі штаб-квартирою в Пекіні. Нещодавно Ninebot об'єдналися з компанією Segway.Об'єднана компанія фокусується на наукових дослідженнях та розробці, проектуванні а також виробництві персональних транспортних засобів.
Компанія має міжнародну мережу продажів за більш ніж 250 торгових точок в 80 країнах світу. Об'єднана компанія має стратегічні центри в США, Нідерландах і Пекіні, а також виробничі центри в США і Китаї. Крім транспортних засобів компанія Ninebot приділяє багато уваги розробці роботизованих систем. 

Цікаве на стенді Ninebot by Segway

Стенд компанії буде абсолютно унікальним, адже він буде включати в себе не тільки демонстраційну зону, а і зону для катання. На стенді буде представлено унікальні розробки компанії: гіроборди Ninebot miniPro і E+, а також моноколесо S2. Кожен зможе потестувати ці транспортні засоби і потренуватся у їх використанні не лише на прямій дорозі але й на смузі з перешкодами. Також ви зможете протестувати унікальне ПЗ від Ninebot. 

Новинки бренду Ninebot by Segway

«Гироскутер Ninebot E+» «22.02.0010.20» - повноцінний сігвей для комфортних подорожей . Пристрій сам тримає рівновагу і на ньому дуже легко навчитися їздити. Пристрій здатен подолати до 22 км з максимальною швидкістю 22 км/год. Комфортна ручка з дисплеєм покаже всю необхідну інформаціє споживачу.

«Гироскутер Ninebot MiniPRO 320» «23.04.0000.02» - всього 3 хвилини і ви зможете освоїти цей унікальний пристрій. Запасу акумулятора вистачить на 30 км, а швидкість пристрою до 18км/год. На відмінно від більшості конкурентів MiniPRO доснаги не лише рівний асфальт, а і грунтові дороги та газони стадіонів. 

«Моноколесо Ninebot One S2» «24.00.0002.70» - ні дощ, ні сніг не зупинять вас у дорозі. Моноколесо має захист ІР54. Подорож на відстань до 30 км від одного заряду зі швидкістю до 24 км/год легко вам підкориться. Унікальний дизайн, та можливість зміни кольору підсвічування стане додатковою перевагою. 

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му