МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

Oracle на CEE2016

Oracle

www.oracle.com

Oracle – всесвітньовідомий виробник програмно-апартаних рішень що спеціалізується у виробництві систем управління баз даних Oracle Database, бізнес-додатків, рішень з бізнес аналітики, проміжного программного забезпечення та рішень з інформаційної безпеки. Oracle також є найбільшим постачальником серверного обладнання.
        
Компанія серед приорітетів на 2016 рік виділяє розвиток хмарних сервісів, які доступні в ЦОДах Oracle в США та багатьох европейських країнах, а також підтримує приватні та гібридні моделі надання хмарних сервісів в Україні.
        
Компанія веде бізнес через висококомпетентних партнерів, що мають глибоку спеціалізацію в   просуванні, впровадженні та підтримці рішень Oracle, забезпечуючі високий рівень сервісу в Україні. 

Цікаве на стенді Oracle

На стенді компанії Oracle будуть представлені сервери Sparc Т5-2, а також  впродовж усіх днів ми будемо демонструвати сценарії використання хмарних сервісів Oracle Infrastructure as a Service, Platform as a Service, Software as a Service, а саме:

  • Хмарну середу розробки та тестування
  • Резервне копіювання баз данних у хмару
  • Документи у хмарі
  • Аналітика у хмарі
  • Інтеграція у хмарі
  • Бізнес-процеси у хмарі

Новинки бренду Oracle 

 

Сервіс «Резервне копіювання». 
На стенді Oracle у вас будет можливість ознайомитися з надійним рішенням для резервного копіювання баз данних у «хмарну» середу, яке надає можливість шифрування та стистення данних, та забезпечує відмовостійкість.

Сервіс «Документи у хмарі»
Ще одною новинкою, з якою ми вас познайомимо, є сервіс «Документи у хмарі».
«Хмарна» середа зберігання та спільної роботи з документами з забезпеченням безпеки, надійності, контролю доступа, підтримки версій, доступа з будь-яких пристроїв – все це забезпечую сервіс «Документи у хмарі».

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му