МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

Ozaki на CEE2016

Ozaki

www.ozakiverse.com

Компанія Ozaki родом з Тайваню, відліком її діяльності вважається 1995 рік, саме тоді вона і була заснована. Початкова сфера діяльності це медичне  обладнання та акустичні системи. Але справжня популярність прийшла з 2005 року, після підписання угоди  з Apple, за якою Ozaki стала ліцензійним виробником аксесуарів для продуктів Apple. Тепер компанія Ozaki отримала ще більшу впізнаваність, а продукти  стали шалено популярними. Вона дуже швидко стала найбільшим виробником самих стильних аксесуарів для лінійки iOS-гаджетів.

Цікаве на стенді Ozaki

На стенді компанії Ozaki  будуть представлені аксесуари для новітніх смартфонів Iphone 7, Iphone 7 Plus. А також для попередніх лінійок Iphone SE/5S, Iphone 6/6S, Iphone 6 Plus/ 6S Plus.  Також різні корисні гаджети такі як автомобільні зарядні пристрої, докстанціі, чохли для iPad, захисні плівки і скло, та багато іншого.

Всі охочі відвідувачі  зможуть приміряти, та ознайомитись на власні очі з новинками від  бренду Ozaki

Новинки бренду Ozaki

Серед нових чохлів окремої уваги заслуговує серія Totem Versatile. Чохли серії містять основу, яка складається за принципом орігамі, завдяки цьому можна зручно встановити телефон горизонтально або вертикально. До речі, ще й зафіксувати положення дякуючи магнітам у чохлі. Поверхню чохла виконано з натуральної шкіри різної фактури. Для кожного кольору є свій малюнок тиснення.

Ще одна новина надійшла з серією Pocket. В них на поверхні є фігурні відбитки, які додадуть вишуканості. А у вбудовану кишеньку чохла можна покласти, наприклад, пластикову карту.

Це не все. Третя новина про «хитрий» бампер Ozaki O!coat Crystal+ . Його виконано у трьох кольорах. Він має посилену раму бамперу та міцну стінку з полікарбонату. Бампер підкреслить вишуканість телефону та надійно його захистить.

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му