МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

Panasonic на CEE2016

Panasonic

www.panasonic.com

Діяльність компанії Panasonic спрямована на створення концептуальних ідей, як поліпшити життя людей, як зробити його більш зручним і безпечним.
Ми втілюємо наші ідеї у виробництві товарів найширшого асортименту - аудіо i відео електроніки, інформаційного i комунікаційного обладнання, побутової техніки та комплектуючих - усього того, що підвищує якість життя кожної людини.

Цікаве на стенді Panasonic

На стенді компанії Panasonic буде представлений весь асортимент продукції сегменту побутової електроніки. 

Новинки бренду Panasonic

«Фотоаппарат» «DMC-GХ80» - Цей компактний корпус підтримує провідні технології: від роздільної здатності до подвійної стабілізації зображення за 5 осями — що дає змогу отримувати надзвичайно деталізовані та вражаючі зображення. Камера LUMIX GX80 гарантовано забезпечить вам незабутні фотографії будь-якого моменту в повсякденному житті.

«Телевізор» «TX-65DXR900» – Модель телевызора розроблена разом із голлівудськими колористами та творцями фільмів, ця модель 4K PRO включає процесор Studio Master HCX+ і екран Professional Cinema Display, що забезпечує бездоганну чіткість кольорів, контрастність і яскравість зображення. Дизайн Art & Interior також виглядатиме привабливо в будь-якому приміщенні.

«Музична система» «SC-UA7E»- Кращій вибір для фанатів музики, одна система з обьємним звучанням на 180 градусів та можливістю керування нею за допомогою смартфону.

Panasonic - найбільший японський і один з провідних світових виробників електроніки. Panasonic успішно розвивається в сфері відеоспостереження. Інноваційне та надійне обладнання виготовляється згідно з жорстким контролем якості. Корпорація Panasonic прагне крок за кроком створити краще життя і кращий світ, постійно робити свій внесок у розвиток суспільства та боротися за щастя всього людства.

Реалізуючи концепцію «Краще життя — кращий світ», компанія Panasonic лідирує в різноманітних областях. Переконайтеся самі в тому, наскільки цей прогрес потужний і різноманітний.

Цікаве на стенді Panasonic

На стенді продуктів відоспостереження буде представлений весь асортимент продукції сегменту  аналітики, обладнання для відеоспостереження та систем контролю доступу даних. Має зацікавити комплекс рішень від Bosch Security (відеоспостереження, системи контролю доступу даних, конференц-системи). На стенді буде можливість власноруч протестувати новий модельний ряд IP камер Panasonic та програмне забезпечення для управління IP-відео на відкритій платформі Milestone.

Новинки бренду Panasonic

«Мережева купольна вандалозахищена камера 4K Panasonic» «WV-SFV781L» - камера особливо цікава надшироким об'єктивом з масштабуванням x6 з новою розробленою системою приводного об'єктива. Пристрий має вражаючі характиристики (запис у 4К) та цифрове шумозаглушення: 3D-DNR забезпечує придушення шуму в різних умовах.

«Мережева водонепроникна камера Panasonic HD» «WV-SPW532L» - пристрій, який обов’язково треба побачити у роботі. Камера має особливості широкого динамічного діапазону і технології ABS (адаптивне підкреслення деталей в темній області), котра надає більш широкий динамічний діапазон в порівнянні зі звичайними камерами.

Лужні батарейки Panasonic Alkaline Power

Корпорація Panasonic випустила лімітовану промо серію батарейок в дизайні Angry Birds з колекційними наклейками всередині. Економічна Alkaline Power з прекрасним співвідношенням ціни і якості для годинників, пультів дистанційного керування та іншої техніки з невисокими енерговитратами. Дослідження споживачів показало, що окрім ціни, важливим критерієм вибору батарейок Alkaline Power є: тривалість роботи, захист від протікання та строк зберігання енергії - до 7 років.

Акумулятори eneloop ocean colors

У 2016 році Panasonic представить лімітовану серія акумуляторів eneloop в тематиці "ocean". Акумулятори Panasonic eneloop розроблені для тих, хто піклується про навколишнє середовище на благо майбутніх поколінь. Лімітована серія eneloop ocean втілює в собі всю силу, енергію і відтінки світового океану, щоб нагадати про те, що людство є частиною прекрасного світу і в наших силах зберегти всю величність і різноманіття життя на землі. Постійні шанувальники акумуляторів eneloop зможуть додати ще одну новинку в свою колекцію і урізноманітнити вже улюблені акумулятори новими концептуальними дизайнерськими рішеннями. За своїми технічними характеристиками серія eneloop ocean повністю ідентична стандартної серії eneloop, яка підходить для більшості сучасних пристроїв. Нагадаємо, що ці акумулятори відрізняються низьким рівнем саморозряду і зберігають до 70% заряду після 10 років зберігання. Акумулятори можна перезарядити до 2 100 разів, що є абсолютним рекордом в галузі.

Автомобільний акумулятор Panasonic N-75D23L-FH

Технічні переваги акумулятора Panasonic N-75D23L-FH стануть надійною гарантією задоволення від їзди на вашому автомобілі. Одним із достоїнств Panasonic N-75D23L-FH, з яким складно сперечатися, є високий пусковий струм - 533А. Це забезпечить швидкий і впевнений запуск двигуна. Щоб підвищити довговічність акумуляторів Panasonic N-75D23L-FH, для покриття пластин використаний особливий сплав срібла. Він збільшує їх стійкість до нагрівання і корозії, відповідно, знижуючи виділення газів. У підсумку термін служби цих акумуляторів на 15% більше, в порівнянні з приладами без такого покриття. Гарантія виробника надається на перші 2 роки використання акумулятора.

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му