МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

Philco на CEE2016

Philco

www.philco-intl.eu/home

PHILCO  - символ якісної техніки для декількох поколінь споживачів з 1906 року. У 2011 році цей виробник повернувся на європейський ринок з продуктами, які вражають сучасним дизайном, якістю та зручністю в користуванні, залишаючись при цьому екологічно чистими. 
Компанія пропонує бізнес-партнерам широкий асортимент великої та дрібної побутової техніки: пральні машини, холодильники, винотеки, кавоварки, чайники, міксери, соковижималки, тостери при належному рівні підтримки та сервісу.  

Цікаве на стенді Philco

На стенді компанії PHILCO буде представлений асортимент винотек та дрібної побутової техніки. 

Має зацікавити досить нова пропозиція винотек місткістю від 8-ми до 166-ти пляшок– продукт, який задовольнить будь-які потреби поціновувачів вина. 

Зверніть також увагу на кольорову гамму дрібної побутової техніки – це сучасні мінімалістичні чорний, білий та нержавіюча сталь. 

Для бажаючих різноманіття – чайники в кольорах перламутровий білий, шампань та пурпуровий. 

Неодмінно погляньте на вироби з різних кутів - дизайн не залишить вас байдужими та переконає в тому, що навіть побутова техніка може виглядати, як виріб мистецтва. 

Новинки бренду Philco

Винотека PW 12 - пристрій для поціновувачів вина на 12 пляшок, який не займе багато місця в помешканні. Виріб стриманого чорного кольору з інтер’єрним підсвічуванням, сенсорним контролем, з автоматичним замком від дітей. Температурний діапазон 10°C - 18°C.

Винотека PW 59 D - пристрій для гурманів на 59 пляшок, який займе почесне місце в кімнаті для відпочинку, барі, більярдній. Виріб стриманого чорного кольору з інтер’єрним LED підсвічуванням, сенсорним контролем, дерев'яними полицями. Температурний діапазон 5°C - 20°C.

Чайники PHWK 2010/2011/2012 – сучасне бачення ретродизайну. Пристрої об’ємом 1,7 л та потужністю 3000 Вт забезпечують максимально швидке нагрівання води, мають протиковзку приємну на дотик ручку та потрійну систему безпеки.

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му