МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

Pocketbook на CEE2016

PocketBook

http://www.pocketbook-int.com/ua

PocketBook – один з найбільших світових виробників електронних рідерzів на основі технології E Ink преміум-класу. Компанія була заснована в 2007 році. Штаб-квартира знаходиться в Лугано (Швейцарія). Продукція PocketBook продається в 35 країнах світу. На сьогоднішній день продано більше трьох мільйонів пристроїв PocketBook. Завдяки поєднанню якісної апаратної частини, унікального програмного забезпечення і ергономічної конструкції, продукти PocketBook зайняли преміальний сегмент світового ринку електронного читання. 

Цікаве на стенді Pocketbook

На стенді PocketBook будуть представлені нещодавно анонсовані в Україні E Ink рідери. Гості стенду будуть мати можливість поспілкуватись із представникам компанії, та  отримати власні враження від нових продуктів. Такоже серед рідерів, представлених на стенді – PocketBook Touch HD з HD экраном E Ink Carta™ та сучасними можливостями для прослуховування аудіо-файлів; також – PocketBook Basic Touch 2 з мультисенсорним екраном E Ink Carta™ і PocketBook 615 – рідер початкового рівня зі світлодіодною підсвіткою. Також до уваги гостей – нова модель лінійки InkPad з 8-дюймовим екраном і підсвідкою – PocketBook InkPad 2.

Новинки бренду Pocketbook

PocketBook Touch HD (код PB 631). Рідер стане приємним сюрпризом для тих, хто любить читати і слухати музику одночасно. PocketBook Touch HD отримав всі необхідні функції для відтворення аудіо-файлів - підтримує формат mp3, має стандартний 3,5 мм аудіо-роз'єм. Ті ж функції дають можливість слухати аудіо-книги в форматі mp3. Завдяки функції Text-to-speech, яка перетворює текст в усне мовлення, рідер може читати вголос книгу або документ в будь-якому з 18 текстових форматів, що підтримує пристрій. Екран покоління E Ink Carta з HD дозволом (1072х1448) і 300DPI, гарантує високу контрастність, чіткість зображення і баланс між білим і чорним кольорами електронної сторінки. Іще одна важлива перевага рідеру – підсвітка екрану.

PocketBook InkPad 2 (код PB 840-2) - преміальний E Ink рідер з діагоналлю екрана 8 дюймів і підсвіткою. Рідер отримав мультисенсорний E Ink Perl екран з найвищою роздільною здатністю на ринку E Ink пристроїв - HD Plus (1600x1200 пікселів). Користувачі оцінять новий дизайн і бездоганну ергономіку пристрою. PocketBook InkPad 2 важить усього 305 грам - легше більшості аналогів на ринку. 

PocketBook 615 (код PB 615) – пристрій початкового рівня, з двома важливими перевагами - світлодіодною підсвіткою і HD екраном E Ink Pearl™ (1024 x 758 точок). Рідер також оснащений 8 ГБ вбудованої пам'яті (з можливістю розширення до 32 ГБ). Характеристики рідера сфокусовані на головній меті - забезпечити комфортне читання, незалежно від часу і місця. Саме цій меті присвячені ергономічні механічні кнопки, зручний розмір, усього 180 грамів ваги, можливість робити закладки і позначки на полях, вбудовані словники, тощо.

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му