МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

Remington на CEE2016

Remington

ua.remington-europe.com

Remington – всесвітньо віддомий бренд дрібної побутової техніки для догляду за волоссям та тілом для чоловіків та жінок. Компанію засновано в США ще в 1816 році, а з 1937  Remington впроваджує до свого асортименту електротехніку. 
Спеціалісти розробляють стильні та інноваційні прилади для вибагливих споживачів. Асортимент Remington складають електроприлади для укладки  та стрижки волосся, фотоепілятори для використання в домашніх умовах, а також чоловічі та жіночі електробритви, косметичні щіточки для тіла та обличчя.
Бренд вирізняє історія інновацій: в 1937 році саме Remington стає винахідником першої в світі  сіткової електробритви!
Секрет успіху і довголіття REMINGTON в чотирьох незмінних принципах компанії: якість, інновації, дизайн, захист.

Цікаве на стенді Remington

Та багато інших цікавих новинок!

На стенді компанії  Remington, буде представлена нова модель фотоепілятора IPL6780. 
Доречі, ефективність цих приладів залежить від інтенсивності світового імпульсу та довжини хвилі, а всі фотоепілятори Remington мають найкращі показники в цих галузях. 
Також буде продемострована нова лінійка для укладки PROluxe. Ця розкішна лінійка не тільки приваблює неймовірним зовнішним виглядом, а й функціональністю: випрямляч S9100,  два стайлери CI9132 та CI91X1з удосконаленим кераміним покриттям, цифровим дисплем та технологією OPTIheat; фен AC9140 з AC мотором, який використовують у професіних приладах для салонів, потужністю 2400 Вт  та салонним 3-метровим шнуром. Гарантія на всю лінійку - 5 років!
Радимо звернути увагу на прилади лінійки Reveal: щіточка для обличчя  FC1000, щіточка для тіла BB1000, роликова пилка для ніг CR4000, плойка для вій EC300 та триммер для брів MPT4000C – це все що потрібно, аби бути бездоганною від маківки до п'ят. Reveal – це ті б'юті-новинки, які мусить мати кожна!
Що ж до чоловіків, сильну стать неодмінно зацікавлять нові машинки для стрижки (HC5900, HC5700, HC5500, HC5300).

Новинки бренду Remington

Фотоепілятор IPL6780 - пристрій особливо цікавий для жінок. Аби влітку мати гладенькі ніжки слід розпочати фотоепіляцію вже зараз, тому варто завітати на консультацію та потримати цей прилад в руках, аби усвідомити всі його переваги.

Лінійка Reveal – це справжні маст-хеви у сфері краси. Тепер ви матимете виразні очі, ідеальні брови, сяючу шкіру та приголомшливі ноги, які не захочете ховати.

Лінійка PROluxe  -  нові пристрої для укладки, їх головні особливості - це розкішний дизайн, технологія OPTIheat  та створення  зачісок, які триватимуть 24 години.

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му