МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

Russell Hobbs на CEE2016

Russell Hobbs

ua.russellhobbs.com

Історія компанії почалася у Великобританії в 1952 році, коли інженери, які працювали на різні компанії з виробництва побутових приладів, Білл Расселл і Пітер Хоббс, об'єдналися, щоб разом створити бренд Russell Hobbs, який вже більше 60 років є лідером британського ринку. 

Першою їх спільною розробкою стала перша в світі кавоварка, яка вміла підтримувати напій теплим. 1955 рік став переломним у житті компанії - саме в 1955 році Russell Hobbs подарував світові перший електричний чайник з автовимкненням - модель «К1». А у 1960 році, більше півстоліття тому, Russell Hobbs випустив на ринок наступну модель електричного чайника - «К2». Цей легендарний чайник був майже на кожній англійській кухні того часу і отримав славу «найпопулярнішого  чайника 60-х і 70-х років».

Russell Hobbs – це унікальне поєднання технологічних інновацій, високої якості та яскравого дизайну.

Цікаве на стенді Russell Hobbs

На стенді компанії Russell Hobbs буде представлена нова лінійка для сніданків RETRO. Прилади з нержавіючої сталі з оригінальним ретро дизайном не залишить вас байдужими. Чайник, тостер та кавоварка будуть запропоновані у трьох кольорах: червоний, чорний, кремовий. Також варто звернути увагу на гриль Retro, забезпечений дисплеєм, який відображає температуру, знімними пластинами,  і так само виконаний у стилі ретро.

Прихильників здорового способу життя неодмінно зацікавить блендер NutriBoost 23180-56, цей прилад дасть вам змогу насолоджуватися свіжими корисними стравами без клопотів. Завдяки потужному мотору, 22000 обертів на хвилину, двом лезам з нержавіючої сталі, для змішування та подрібненння, готувати  фруктові коктейлі, супи, смузі, детокс-коктейлі, соуси легко і швидко.   

Також пропонуємо ознайомитись з блендером MIX & GO 21350-56, це більш компактна версія такого ж функціонального приладу, створена для людей, які ведуть активний спосіб життя. Ви зможете брати приготовані напої з собою, а завдяки ємностям для холодоагенту,  які є в комплекті,  зберігати їх прохолодними і свіжими протягом дня.

Ще один прилад, на який точно варто звернути увагу,  це гриль FAMILY GRILL & MELT 22160-56 з керамічними пластинами та унікальною технологією кварцового нагріву, завдяки якій ви отримаєте набагато більше жару. А дизайн цього грилю настільки вражаючий, що вам не захочеться ховати його у шафу.

Новинки бренду Russell Hobbs 

Лінійка Retro – вражаюча своїм дизайном лінійка, що складається з чайника, тостера, кавоварки та гриля, з функціональним віконцем-дисплеем.

Блендер NutriBoost 23180-56 - пристрій, який обов’язково треба подивитись, справжня знахідка для великої сім'ї.  Фруктові коктейлі, супи, смузі, детокс-коктейлі , соуси та інші страви тепер можна приготувати  легко і швидко, без втрати будь-яких цінних вітамінів.

Гриль FAMILY GRILL & MELT 22160-56 – вирізняється вишуканим дизайном та кварцевою технологією, основна перевага цієї якої - висока температура нагріву, набагато більша, ніж у звичайних грилях і плитах. 

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му