МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

Samsung на CEE2016

Samsung

www.samsung.com

Samsung Electronics Co., Ltd. втілює в життя передові ідеї та впроваджує інноваційні технології, надихаючи людей і формуючи майбутнє споживчого ринку в світі смартфонів, телевізорів, пристроїв, що носять із собою, планшетів, камер, побутових приладів, принтерів, медичних пристроїв, мережевих систем, напівпровідників та світлодіодних рішень. Для отримання більш детальної інформації відвідайте розділ news.samsung.com.

Цікаве на стенді Samsung

На стенді компанії «Samsung Electronics Україна» буде представлений широкий асортимент продукції компанії сегментів як споживчої електроніки, так і рішень для бізнесу.

Окремо просимо звернути увагу на зону Мобільних пристроїв, на якій відвідувачі можуть ознайомитись з новинками – розумним годинником Gear S3 та планшетом TabPro S 2-в-1 на Windows 10. Також на даній зоні буде можливість поринути у віртуальну реальність у Gear VR Cafe та взяти участь в ігровому міні-турнірі з World of Tanks Blitz.

На зоні Аудіо-Відео на відвідувачів чекатиме знайомство з новим SUHD TV телевізором на квантових точках, що забезпечує неймовірно живе та реалістичне зображення та демонструє чудову якість та кольоропередачу. 

Зона Побутової техніки повинна зацікавити інноваційними пральними машинками Add Wash, які надають можливість додавати речі навіть після запуску процесу прання.

Зона ІТ\В2В ознайомить відвідувачів не лише з новітніми дисплеями та рішеннями для малого та середнього бізнесу, але й надасть можливість протестувати недавно представлений у світі найбільш вигнутий монітор Samsung Curved Monitor 34” (C34F791) з радіусом кривизни 1500R.

Новинки бренду Samsung

Gear VR Cafe - зона віртуальної реальності, на якій ви зможете особисто ознайомитись з захоплюючим контентом та здійснити тур у форматі 360 градусів мальовничими куточками України. 

Samsung SUHD TV UE65KS9000 - завдяки унікальній технології екрана на квантових точках без використання кадмію, SUHD TV телевізори забезпечують неймовірно живе те реалістичне зображення та передають більше мільярда кольорів, тим самим демонструючи чудову кольоропередачу та чіткість. Також, Samsung SUHD TV виділяються високим рівнем надійності і захищені від вигорання, що підтверджується 10-річною гарантією відсутності вигорання дисплея.

БФП А4 ч/б Samsung SL-M5370LX та SL-M5370LX/XEV. Новинка!!! Пристрій який зацікавить тих, хто багато друкує (швидкість друку 53стр/хв) і сканує (80 двохсторонніх зображень у хвилину). Для того, щоб розпочати друк, торкніться екрану БФП. Все просто, як на планшеті.

Вигнутий саундбар HW-J8500R/RU чудово поєднується з вигнутими телевізорами Samsung Curved TV.

Завдяки стильній алюмінієвій обробці корпусу цей витончений пристрій стане справжньою окрасою будь-якої кімнати разом з телевізором Curved TV.

Цей 9.1-канальний вигнутий саундбар забезпечує об'ємний і потужний (350 Вт) звук. Динаміки по краях підсилюють ефект об'ємного звучання, а центральний динамік забезпечує більш чіткий звук.Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му