МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

SENCOR на CEE2016

Sencor

www.sencor.ru

SENCOR  - це широкий асортимент продукції в шести товарних категоріях (побутова техніка, планшетні ПК та телефони, пристрої для офісу, кухонна техніка, сфера здоров’я та краси). 
        
Крім цього компанія пропонує бізнес-партнерам конкурентоспроможні умови для бізнесу, чітке і швидке виконання замовлень. Для широкого кола споживачів SENCOR пропонує ассортимент техніки європйської якості по прийнятній ціні , кольорові рішення під любий інтер’эр та смак, належний рівень підтримки та сервісу. Компанія відома на ринку під торговою маркою SENCOR з 1969 року. 

Цікаве на стенді SENCOR

На стенді компанії SENCOR буде представлений асортимент продукції, який підкреслює її оригінальність та якісно відрізняє серед конкурентів. Особливо радимо звернути увагу на кольорові рішення лінійок кухонних комбайнів, чайників, блендерів, тостерів та вагів. Зазначені пристрої випускаються у дев’яти базових насичених кольорах та дев’яти пастельних ніжних тонах. У відповідності до своїх уподобань та смаків споживачі можуть підібрати п’ять різних виробів у абсолютно однаковому кольорі.
        
Має зацікавити досить нова пропозиція оригінальних насадок для кухонних комбайнів з пастельної колекції – для приготування локшини, виробів з пісочного тіста, начинювання ковбас, нарізування овочів та ін. 
        
На стенді буде можливість ознайомитись з новою лінійкою блендерів для приготування смузі – сумішей для здорового способу життя.     
Неодмінно поцікавтесь серією індукційних плиток – сучасних енергозащаджуючих пристроїв для дому та дачі. 

Новинки бренду SENCOR

Блендери для приготування смузі SBL 220 - пристрої особливо цікаві для людей, котрі займаютьтся фізичними навантаженнями та мають потребу в здоровому повноцінному харчуванні.

Ваги  серії SKS 30  - 38

Чайники серії SWK 30  - 38

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му