МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

SPARKY на CEE2016

SPARKY

www.sparky.ua

Вже 50 років SPARKY випускає електроінструмент на своєму заводі в Болгарії. Зараз SPARKY PROFESSIONAL випускається на найсучаснішому і високоточному устаткуванні з використанням самих передових технологій. Конструктори і технологи заводу за допомогою високопродуктивних комп'ютерних систем постійно удосконалюють інструмент. З року в рік розширюється номенклатура інструменту SPARKY і в магазини поступають нові моделі, в яких враховані усі сучасні тенденції розвитку галузі.

Цікаве на стенді SPARKY

На стенді компанії SPARKY будуть представлені всі конструктивні поліпшення - та модернізовані електроінструменти з використання якіснішої сировини, матеріалів і компонентів. Всі відвідувачі можуть ознайомитсь зі всіма показниками електроінструменту SPARKY, що підтверджують їх класифікацію, як професійний інструмент.

Окремо просимо звернути увагу на широкий асортимент кутових шліфувальних машин (болгарки), винайдених та сконтруйованих болгарським заводом SPARKY, які мають наразі широкий попит.
Неодмінно запитайте персонал аби вони показали вам акумуляторні шуруповерти та ударно- свердлувальну групу електроинструменту.

Зверніть також увагу на садові цепні пили.

Новинки бренду SPARKY

Ударні двошвидкісні дрилі BU/R 2 350/E/CET з поліпшеною термообробкою якірного валу, що збільшує зносостійкість зубчастої передачі.

Перфоратори BPR 220/E/CE, BPR 240e, BPR 241/E/CE,  BPR 261e, в яких:

  • оптимізовано намотування якоря, що збільшує ресурс щіток;
  • змінена посадка "якір - щит підшипника", що збільшило ресурс двигуна;
  • збільшена надійність двигуна.

Кутові шліфмашини M/B/A 26000p/V; M1400 CS Plus з:

  • поліпшеною вентиляцією
  • вентилятором із спеціальною геометрією гвинтів, що понизило робочі температури двигуна і підвищило эксплутационную надійність;
  • встановленим переднмй якірний підшипником (63002z), що допускає високе динамічне навантаження;
  • поліпшено розташування заднього підшипника (6082z) - підшипник з більш високими допустимими обертами;

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му