МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

Tenda на CEE2016

Tenda

www.tendacn.com/ua​

Заснована в 1999 році, компанія Tenda є визнаним світовим постачальником мережевого обладнання. Tenda постачає прості в налаштуванні й доступні за ціною мережеві технології. Компанія має два науково-дослідних та один виробничий центри в м.Шеньчжень. Висока продуктивність, потужний і стабільний сигнал, простота в установці, висока якість з конкурентоспроможною ціною – особливості всієї продукції Tenda.

Цікаве на стенді Tenda

На стенді компанії Tenda буде представлений широкий асортимент мережевого обладнання. Моделі бестселери: F3, N301, N150 та F300 та більш сучасні і потужніші рішення стандарту АС, такі як АС9, АС15. Окремо просимо звернути увагу на нові моделі, що будуть вперше показані користувачам під час СЕЕ’2016 – АС9 (стильний і надійний роутер стандарту АС) та АС18 (поки що найпотужніша модель у сімействі TENDA). Глядачів також має зацікавити нова модель FH456 – продукт, який чудово зарекомендував себе під час роботи та має неперевершений дизайн. Незвичайними є декілька маловідомих продуктів, які також будуть  представлені на стенді компанії – це, насамперед, неперевершені світчі з POE та 3/4G модеми. На стенді буде можливість власноруч протестувати стабільність роботи та роздивитись усі переваги продуктів торгової марки TENDA.

Новинки бренду Tenda

«Маршрутизатор» «АС18» - пристрій особливо цікавий для людей хто грає в онлайн ігри, адже новинка має вражаючі характиристики швидкості передачі данних та потокового відео.

«Маршрутизатор» «АС9» - девайс, який обов’язково треба потримати в руках. Цікавий своїм вишуканим і неповторним дизайном та продукт , що безперечно підтверджує високі стандарти якості ТМ TENDA.

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му