МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

THOMAS на CEE2016

Thomas

www.thomas.ua

THOMAS - німецька  компанія з багаторічним досвідом виробництва високоякісних побутових приладів, які виготовляються  з використанням сучасних, екологічно чистих і безпечних матеріалів. Компанія THOMAS  є синонімом надійності і німецької якості вже більше 100 років. Миючі  пилососи THOMAS з водяним фільтром добре відомі українцям завдяки зручності використання,  ефективності і надійності. 

Цікаве на стенді THOMAS

На стенді компанії THOMAS буде представлена серія пилососів для сухого і вологого прибирання з різними технологіями багатоступеневої фільтрації повітря (AQUA-BOX, AQUA-FILTER, HEPA-FILTER).

THOMAS Smarty

Компактний яскравий пилосос, с трьома видами прибирання: з аквафільтром Thomas, з системою екстренного прибирання HYGIENE-BOX, з НЕРА-мішком. Мінімальні розміри – максимальні можливості.

THOMAS MOKKO XT

Миючий пилосос преміум класу, з запатентованою системою водяної фільтрації AQUA-BOX. MADE IN GERMANY – оригінальна ручна німецька збірка, найвища якість та безпека матеріалів. Запатентована система водяної фільтрації AQUA-BOX, для сухого прибирання. Мийка килимів на всю глибину ворсу. Атестація на клас виробів для алергиків.

THOMAS Parkett Master XT

Миючий пилосос преміум класу, з запатентованою системою водяної фільтрації AQUA-BOX. Преміум комплектація насадок. Прибирання паркету та ламінату без пошкоджень покриття. Мийка паркету та ламінату без критичного зволоження та небезпеки набухання. Унікальна насадка Aqua Stealth, що дозволяє в 2 ходи виповнити сухе та вологе прибирання.

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му