МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

Thrustmaster на CEE2016

Thrustmaster

www.thrustmaster.com

Thrustmaster – бездогана геймерьска марка створена у 1992 році. Вона встигла зарекомендувати себе як виробника ноу-хау і технологій на ринку аксесуарів для відеоігор. Вже більше 20 років ця компанія займається розробкою продуктів для задоволення потреб геймерів усіх жанрів.   

Цікаве на стенді Thrustmaster

На стенді компанії Thrustmaster буде представлений великий асортимент геймерьскої продукції, а саме геймпади, різні варіації керма з педалямі та джойстики.  Всю продукцію можна буде протестувати на розташованому на стенді обладнанні, отримати компетентну відповідь щодо дрібниць цих аксесуарів. 

Новинки бренду Thrustmaster

Геймпад для PC Thrustmaster F1 dual analog F150 Italia Exclusive Edition (2960733)  - найдоступніший геймпад від професійного виробника геймерького обладнання. 

Кермо для Xbox One Thrustmaster Ferrari 458 Spider (4460105)  - реалістиче  кермо для перегонів діаметром 28 см з текстурованим прогумованим покриттям. Особливостю пристроя, є ліцензія і можливість роботи з Xbox One.    

Джойстик Thrustmaster T.Flight Hotas 4 Stick PC/PS4 (4160656)  -  джойстик з ергономічною кострукцією, що буде доречним у будь-яких повітряних битвах, космічних пригодах чи симуляції рейсів цивільної авіації. До того ж, цей девайс повністю сумісний з PS4.     

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му