МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

ТЕПЛОКЕРАМІК на CEE2016

rozumneteplo.com

Компанія «Розумне Тепло» заснована в 2008 році в Україні, це вітчизняний виробник обладнання для систем опалення. Теплокерамік – це торгова марка керамічних обігрівачів нового покоління. Сама технологія обігріву розроблена виключно українськими спеціалістами. Тобто маємо виключно 100% вітчизняний виріб – «Зроблено в Україні». Сам по собі цей факт вже якось зігріває серце та душу.

Цікаве на стенді ТЕПЛОКЕРАМІК

На стенді ERC Тепло буде представлено декілька моделей керамічних обігрівачів ТМ Теплокерамік.  Ці обігрівачі є якісною системою опалення для дому, квартири, офісу та інших приміщень. Вони мають ряд своїх особливостей та переваг:

  • • Сучасний дизайн - електропанель «Теплокерамік» компактна і тонка (товщина - 15 мм). Вона не тільки створює комфортний клімат в приміщенні, але і вписується в будь-який, навіть самий сучасний інтер'єр. Енергоефективні - володіючи в 4 рази меншою потужністю, в порівнянні з традиційними масляними обігрівачами і конвекторами, «Теплокерамік» дозволяє економити до 30% витрат на опалення.
  • • Екологічні - Абсолютно безпечні  для вашого здоров'я , не забруднюють навколишнє середовища. Виготовлені з натурального матеріалу,  при роботі не виділяють неприємних запахів і шкідливих речовин.
  • • Простий монтаж – не треба витрачати силу-силенну часу і грошей на монтаж. Установка панелі не вимагає спеціальних знань, навичок і дозвільних документів. Придбали, закріпили на кронштейни ( які йдуть в комплекті), підключили. При необхідності також просто знімається і переміщується.
  • • Довговічність – при правильному використанні за призначенням, термін  експлуатації виробу – до 30 років.    

На тлі підвищення тарифів на опалення та електроенергію, ми рекомендуємо звернути особливу увагу на компактні та стильні керамічні обігрівачі Теплокерамік. Економно, доступно, екологічно та комфортно – переконайтесь в цьому, завітавши до стенду Тепло ERC.

Новинки бренду ТЕПЛОКЕРАМІК

Керамічний обігрівач Теплокерамік TCM 450

Оптимальне рішення для комфортного опалення та обігріву. Широка гама кольорів під мармур. Ця модель розрахована на обігрів приміщення площею до 9 м2, має потужність 430 Вт. Універсальний монтаж обладнання (горизонтальне або вертикальне).

Керамічний обігрівач Теплокерамік TCM 600

Серія дизайнерских рішень для людей з вибагливим смаком. Велика потужність та широка лінійка зображень. Показник потужності обігріву для цієї серії складає 550 Вт. Моделі цієї серії розраховані на обігрів приміщень площею до 11 м2.

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му