МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

VARTA на CEE2016

VARTA

varta-consumer.com.ua/uk-UA/Home.aspx

VARTA Consumer Batteries, що входить до групи Spectrum Brands, має більше 125 років професійного досвіду з виробництва та продажу елементів живлення. Компанія пропонує своїм користувачам широкий вибір лужних та вугільно-цинкових елементів живлення найбільш часто використовуваних типорозмірів (AA, AAA, C, D, 9V), аналогічних акумуляторів та пристроїв для їх заряджання, величезний асортимент професійних спеціальних елементів живлення, ліхтарів та інноваційну лінійку Portable power, яка забезпечить Ваш мобільний пристрій необхідною енергією в будь-якій ситуації. ТМ VARTA та ЯКІСТЬ є синонімами.

Цікаве на стенді VARTA

На стенді компанії VARTA буде представлений весь асортимент продукції сегменту побутових користувачів. Окремо просимо звернути увагу на рішення яке поєднує Power bank ємністю 2600 мАг та тривожну сигналізацію. Має зацікавити досить нова пропозиція – ліхтар оснащений потужним світлодіодом Cree 3W з поворотною головкою, яка обертається на 180°. На стенді буде можливість детально роздивитись та власноруч протестувати продукти з інноваційної лінійки Portable power. 
    
Неодмінно запитайте персонал аби вони показали вам продукцію:

Safety Power Bank 2.600mAh, яка поки маловідома українським споживачам та не має аналогів у конкурентів, проте змінить Ваше уявлення про можливості нових технологій в галузі власної безепеки.

Ліхтар 3W LED Indestructible Swivel Light 4AA, який зараз виходить з новими рисами – надміцний корпус, потужний світлодіод, додаткове магнітне кріплення.

Зверніть також увагу на Power Bank 5200, який начебто схож на багато інших типів продукції конкурентів, проте має безперечні переваги.

Новинки бренду VARTA

«Safety Power Bank 2.600mAh» «57964 101 111» - пристрій особливо цікавий для людей, які використовують різні мобільні пристрої та турбуються про власну безпеку та безпеку своєї родини. Пристрий поєднує Power bank ємністю 2600 мАг та тривожну сигналізацію звуком 100 децибел зі стробоскопічною мигалкою.

«3W LED Indestructible Swivel Light 4AA» «18703 101 421» - ліхтар, який обов’язково треба потримати в руках. Цікавий майже всім справжнім чоловікам, автомобілістам та всім хто потребує портативного освітлення під незвичайним кутом. Ліхтар оснащений потужним світлодіодом Cree 3W  та має поворотну головку, яка обертається на 180°. Додатково пристрій комплектується магнітним тримачем, який дозволяє фіксувати його в потрібному положенні. Корпус ліхтаря виготовлен з надміцніщого авіаційного алюмінія та має рівень захисту від вологи IPX4.

«Power Bank 5200» «57963» - надійний портативний зарядний пристрій для активних людей, хто завжди залишається онлайн або використовує свій мобільний пристрій на всі 100%. Особливо цікавий тим, хто шукає подарунок для себе або будь-кого. Дуже компактний та легкий VARTA Power Bank 5200 забезпечує вихідний струм 2.1 А, що цілком достатньо для зарядки найвимогливіших девайсів. Окрім елегантного дизайну додатково зарядний пристрій оснащений індикатором зарядки та розряду, якісним алюмінієвим корпусом та кабелем Micro USB довжиною 50см. 

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му