МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

WD на CEE2016

WD

www.wd.com

Компанія WD (Western Digital) вже довгий час відома як лідер інновацій в галузі виробництва систем зберігання даних. Задаючи тон у розвитку технологій в цій галузі, вона випускає надійні і високопродуктивні жорсткі диски і твердотільні накопичувачі. Ці пристрої знаходять застосування в настільних і портативних комп'ютерах, промислових і вбудованих обчислювальних системах і споживчій електроніці, які виробляють і збирають інтегратори та OEM-виробники, а також у власних корпоративних ІТ-інфраструктурних рішеннях компанії. Сучасні накопичувачі і системи зберігання даних, мережеві продукти і програмне забезпечення, створені WD, допомагають людям з різних куточків світу з легкістю записувати, зберігати, захищати, поширювати і використовувати їх цифрові дані на самих різних пристроях. Компанія WD була заснована в 1970 році, її штаб-квартира розташовується в місті Ірвайн в штаті Каліфорнія. 

Цікаве на стенді WD

На стенді компанії WD буде представлений весь асортимент продукції сегменту побутових користувачів. Окремо просимо звернути увагу на WD My Cloud –мережевий накопичувач, що зберігає всі ваші фотографії , відео та інші файли у вас вдома і повністю під вашим контролем, і дозволяє отримати доступ до них у будь-який час від комп'ютерів планшетів і смартфонів.

Крім того у вас буде можливість ознайомитися з новинками серій внутрішніх дисків WD Blue, WD Black, WD Red, WD Purple та новою лінійкою серверних дисків WD Gold. У жорстких дисках WD Gold, здатність навантаження яких до десяти разів вище, ніж у дисків для настільних комп'ютерів, реалізовані найсучасніші технології, які роблять ці диски одними з перших по надійності, ємності, енергоефективності та продуктивності. Жорсткі диски WD Gold, спеціально розроблені для вирішення безлічі специфічних завдань, що стоять перед центрами обробки даних, ідеальні для масивів серверів і зберігання даних, від яких вимагається високий рівень доступності, тобто необхідні максимально надійні пристрої зберігання.

Новинки бренду WD

«WD My Cloud Pro» «WDBVND0000NBK-EEUE» - це лінійка ємних мережевих накопичувачів , на яких ваш творчий колектив може зберігати, редагувати і спільно використовувати файли скрізь, де є підключення до Інтернету. Сумісність з комп'ютерами Mac і ПК дозволяє захищати матеріали в будь-який ОС, а централізоване зберігання фотографій, відео і файлів - оптимізувати творчі і робочі процеси вашої команди

«WD Gold» «WD101KRYZ» - спеціально розроблені для вирішення безлічі специфічних завдань, що стоять перед центрами обробки даних, ідеальні для масивів серверів і зберігання даних, від яких вимагається високий рівень доступності, тобто необхідні максимально надійні пристрої зберігання.

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му