МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

ZPAS на CEE2016

ZPAS

www.zpas.com

Група ZPAS, маючи 40-річний досвід, пропонує комплексні рішення та постачає на ринок широкий асортимент продукції. ZPAS спеціалізується на виробництві електротехнічних і телекомунікаційних корпусів, займається виробництвом в області мережевих і енергетичних рішень. Від простих несучих конструкцій, до складних інсталяцій, призначених для центрів обробки даних. Від окремо розташованих шаф, до комплексного обладнання енергетичних об'єктів.

Цікаве на стенді ZPAS

На стенді компанії ZPAS будуть представлені зразки корпусного обладняння для телекомунікаційної та енергетичної галузі та всі необхідні аксесуари до нього.

Рекомендуємо звернути увагу на функціональність та якість виробництва серверних шаф, які дозволяють ефективно розміщувати різноманітне сучасне IT обладнання.

Також цікаво буде ознайомитися зі зразками спеціалізованих телекомунікаційних шаф, розрахованих на розміщення в офісних приміщеннях та навпаки, назовні під відкритим небом та в різних температурних умовах.

Окремо будуть представлені зразки електротехнічних шаф, розрахованих для монтажу обладнання автоматики та розподілення, які можуть розміщуватися в спеціфічних умовах промислового виробництва.

На стенді додатково можна отримати кваліфіковану консультацію з корректного вибору корпусного обладнання для рішення конкртної задачі.

Новинки бренду ZPAS

19" шафа Z-BOX 10U WZ-7240-20-S2-011 – шафа телекомунікаційна навісна, яка цікава своєю унікальною конструкцією. Корпус шафи може бути повністю розібраний за допомогою однієї викрутки, що надає швидкий та зручний доступ до обладнання всередині. При цьому допустиме навантаження на корпус становить до 100 кг.

Шафа електротехнічна SZE3  WZ-6282-01-25-011 - універсальна збірна шафа для внутрішнього застосування, як в автоматиці, так і в енергетиці. Конструкція шафи є каркасної, на основі замкнутих профілів, перфорованих в двох площинах. Це дає необмежені можливості для внутрішньої забудови, а також легкість з'єднання шаф в ряди.

Шафа SZD всепогодна вулична WN-1588-03-00 - має модульну конструкцію. Головна частина шафи складається з алюмінієвих панелей і двошарових профілів - ці матеріали можна розрізати на відрізки довільної довжини. Описана конструкція дає можливість збирати шафи довільних габаритних розмірів. Кожна шафа виготовляється за індивідуальним замовленням клієнта.

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му