МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

BELKIN на CEE2016

Belkin

www.belkin.com

В Belkin International створюються продукти, які допомагають людям реалізувати можливості новітніх технологій та зробити життя людей кращим та комфортнішим.Це і є місією Belkin з моменту заснування у 1983 році. 

Цікаве на стенді BELKIN

На стенді компаніі Belkin буде представлений широкий ассортимент різноманітних технічних аксессуарів для смартфонів та планшетів – кабелі синхронізації, аудіо/відео кабелі, зарядні пристрої, USD-концентратори, док-станції. 

Новинки бренду BELKIN

«Док-станція BELKIN Charge Dock iWatch» «F8J191btWHT» - Док-станція BELKIN Charge Dock iWatch  є першою док-станцією із вбудованим зарядним пристроєм для Apple Watch. Док-станція використовує ту ж технологію магнітного заряджання, що й у кабелі для iWatch від Apple. Завдяки магнітам виставляється відповідність конекторів в годинниках та зарядному пристрої і процес заряджання розпочинається негайно

 

«Док-станція BELKIN Charge Dock iWatch + iPhone» «F8J183vfSLV» - розширений варіант док-станції Charge Dock iWatch. За допомогою цієї док-станції можна заряджати iWatch та iPhone одночасно.

 

«Док-станція BELKIN Thunderbolt 2 Express Dock HD» «F4U085vf» - док-станція для Macbook, яка надає моживість під’єднання до ноутбука 8 окремих пристроїв за допомогою одного кабелю Thunderbolt. Швидкість передачі данних в 4 рази швидше, ніж USB 3.0 та сягає 20 Гбіт/с. 

 

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му