МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

Cisco на CEE2016

Cisco

www.cisco.ua

Cisco, світовий лідер в області інформаційних технологій, допомагає компаніям використовувати можливості майбутнього і власним прикладом доводить, що вирішуючи надскладні задачі можна досягти вражаючих результатів. Невід'ємною частиною ДНК компанії є створення довготривалих партнерських відносин з клієнтами і робота з ними, щоб визначити потреби та пропонувати рішення, які підтримують їх успіх.

Цікаве на стенді Cisco

На стенді компанії Cisco буде представлена продукція з усіх напрямків діяльності: комутатори, маршрутизатори, точки доступу, сервери, телефони та системи відеоконференцзв’язку. Окремо просимо звернути увагу на зону Cisco Security Center, яка перетвориться на справжній штаб управління віртуальної безпеки. Кожен охочий зможе спробувати себе в ролі захисника компанії. Також ви зможете технологію VersaStack Solution представлену обладнанням компаній Cisco та IBM.

На стенді буде можливість власноруч протестувати систему аналітики від Cisco Meraki. Легкість встановлення та налаштування, глибина аналізу не залишить нікого байдужим. Ну і звісно спробуйте використати продукти з портфелю Cisco Collaboration, та поринути у світ високоякісного відеоконференцзв’язку.

Новинки бренду Cisco

VersaStack, інтегроване інфраструктурне рішення, розроблене разом Cisco™ та IBM. VersaStack поєднує в собі інноваційну інфраструктуру Cisco UCS Integrated Infrastructure з рішеннями IBM для зберігання даних, що використовують IBM Spectrum Virtualize для забезпечення найвищого рівня продуктивності та ефективності. Створене на базі Cisco Validated Design (CVD), рішення VersaStack забезпечує швидку доставку додатків, високу надійність і достовірність. З VersaStack, ІТ-відділи отримують можливість перетворитися з центрів витрат до центрів впровадження інновацій і забезпечення зростання бізнесу. 

Сisco Meraki — це миттєве підключення користувачів, великий радіус мережі, підтримка великої кількості клієнтів і мінімум дзвінків в техпідтримку. Багатофункціональний, але при цьому інтуїтивне управління мережами через хмарний сервіс дозволяє відмовитися від високої вартості і складності управління бездротовими пристроями на місцях. Це єдине рішення на ринку, що дозволяє управляти своїми побудованими мережами і підключеними до них дротовими і бездротовими пристроями на одному екрані.

Cisco Security Center – тут ви можете відчути себе керівником центру безпеки великої корпорації, побачити як захищати мережу на реальних прикладах та стати частиною цього. Налаштування, статистика, аналітика – усе що ви хотіли спробувати тепер доступне в одному місці! 

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му