МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

Electrolux на CEE2016

Electrolux

www.electrolux.ua

Electrolux — шведський концерн (засновано у 1919 році), один з провідних світових інноваційних виробників широкого спектру приладів для домашніх і професійних потреб (включає в себе більше ніж 40 брендів). Щорічно компанія постачє більше ніж 50 мільйонів своїх виробів споживачам зі 150 країн світу. Штаб-квартира розташована у місті Стокгольмі, Швеція. Існує близько 60 офісів концерну у різних країнах світу.Техніка Electrolux переважно виготовляється на заводах, що розташовані у країнах Європи.

Цікаве на стенді Electrolux

На стенді компанії Electrolux представлені комплекти кухонної техніки, а також пристроїв для високоякісного та делікатного догляду за білизною.

Представлена кухонна техніка для приготування, включає в себе сучасну духову шафу з автоматичними програмами та паровими функціями та інші багатофункціональні пристрої.

Комплект для догляду за білизною складається з пральної машини та сушильного барабану з паровими програмами, великим обсягом завантаження та спеціальними функціями.
Також на стенді представлені унікальні вузькі пральні машини Electrolux та інша техніка для прання.

Техніка призначена для догляду за посудом включає в себе посудомийну машину Real Life®, що оснащена унікальними функціями та системами

Обов’язково зверніть увагу на акумуляторні пилососи Electrolux серії Ergorapido 2 в 1, а також Ultrapower, які мають цілий ряд безперечних переваг перед конкурентами.
А також буде представлено нову серію мішкових пилососів Electrolux Ultra Silencer Zen, яка не має аналогів серед конкурентів, адже ці пилососи на даний момент є самими тихими у світі!

Усі представлені моделі можна буде протестувати.

Новинки бренду Electrolux

 

Духова шафа OPEB8857X  - багатофункціональна духова шафа оснащена термосенсором, сенсорною панеллю керування, 180 автоматичних та парових програм, може виступати пароваркою об’ємом 73 літри. Обладнана зйомним склом та дверями з плавним закриттям.

Пральна машина EWF1287HDW2  – повнорозмірна машина з максимальним завантаженням 8 кг, що оснащена сенсорною панеллю керування, унікальною системою керування часом прання TimeManager® та делікатними програмами обробки паром. Пристрій сертифіковано Woolmark Blue.

 

 

Сушильний барабан EDH3897SDE – Пристрій з технологією сушіння HeatPump з класом енергоефективності A++, сертифікацією  Woolmark Blue та унікальним програмами делікатного освіження та прасування парою

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му